App Store Google Play

Піар СБУ добре лягає в сюжети російських телеканалів - Олійник

02.04.2015 14:47
Піар СБУ добре лягає в сюжети російських телеканалів - Олійник

Останні заяви співробітників Служби безпеки України і її голови Валентина Наливайченка щодо команди Дніпропетровської ОДА отримали значне поширення в російських пропагандистських ЗМІ.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник, відповідаючи на запитання журналіста по телефону.

«Служба безпеки просто займається піаром, і поки що цей піар досить добре лягає в інформаційний контент російських телеканалів. Я вже бачив досить серйозні сюжети по російських телеканалах, зокрема - «Росія 24», де головним спікером є пан Наливайченко та СБУ в цілому», - зазначив Олійник.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА припустив, що, можливо, таким чином СБУ розігрує «якусь геополітичну карту», значення якої поки невідоме.

«Мабуть, розігрується якась геополітична карта, а відповідь на питання - чому СБУ інформаційно працює на російські засоби масової інформації, або дасть коли-небудь історія, або про це повинна говорити якась військова розвідка», - заявив Олійник.

Він також додав, що йому було відмовлено в очній ставці з співробітниками СБУ, яким він, за словами Наливайченка, нібито погрожував, а самі співробітники СБУ не мали до нього ніяких претензій.

«Я обдзвонив всіх слідчих, з якими спілкувався, а всього я спілкувався лише з трьома людьми, і ніхто з них не сказав, що в ході мого допиту виникли хоч якісь складнощі», - підкреслив Олійник.

Заступник губернатора також нагадав, що початкова заява Валентина Наливайченка щодо того, що Святослава Олійника та його колегу Геннадія Корбана допитували нібито у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі, є неправдоподібною, тому що даний інцидент стався вже на наступний день після допиту.

У той же час Олійник запевняє, що спокійно ставиться до тих безпідставних звинувачень, що прозвучали від керівників СБУ, і не збирається звертати на них своєї уваги.

Нагадаємо, 23 березня голова СБУ Валентин Наливайченко на прес-конференції заявив, що Олійник і Корбан погрожували працівникам СБУ, які нібито допитували їх у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі. Після того як Олійник спростував дану інформацію, заявивши, що допит відбувся до згаданого вбивства, Наливайченко «виправився» і заявив, що допит був пов'язаний з викраденням співробітника Дніпропетровської міськради Олександра Величка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...