App Store Google Play

Піар СБУ добре лягає в сюжети російських телеканалів - Олійник

02.04.2015 14:47
Піар СБУ добре лягає в сюжети російських телеканалів - Олійник

Останні заяви співробітників Служби безпеки України і її голови Валентина Наливайченка щодо команди Дніпропетровської ОДА отримали значне поширення в російських пропагандистських ЗМІ.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник, відповідаючи на запитання журналіста по телефону.

«Служба безпеки просто займається піаром, і поки що цей піар досить добре лягає в інформаційний контент російських телеканалів. Я вже бачив досить серйозні сюжети по російських телеканалах, зокрема - «Росія 24», де головним спікером є пан Наливайченко та СБУ в цілому», - зазначив Олійник.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА припустив, що, можливо, таким чином СБУ розігрує «якусь геополітичну карту», значення якої поки невідоме.

«Мабуть, розігрується якась геополітична карта, а відповідь на питання - чому СБУ інформаційно працює на російські засоби масової інформації, або дасть коли-небудь історія, або про це повинна говорити якась військова розвідка», - заявив Олійник.

Він також додав, що йому було відмовлено в очній ставці з співробітниками СБУ, яким він, за словами Наливайченка, нібито погрожував, а самі співробітники СБУ не мали до нього ніяких претензій.

«Я обдзвонив всіх слідчих, з якими спілкувався, а всього я спілкувався лише з трьома людьми, і ніхто з них не сказав, що в ході мого допиту виникли хоч якісь складнощі», - підкреслив Олійник.

Заступник губернатора також нагадав, що початкова заява Валентина Наливайченка щодо того, що Святослава Олійника та його колегу Геннадія Корбана допитували нібито у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі, є неправдоподібною, тому що даний інцидент стався вже на наступний день після допиту.

У той же час Олійник запевняє, що спокійно ставиться до тих безпідставних звинувачень, що прозвучали від керівників СБУ, і не збирається звертати на них своєї уваги.

Нагадаємо, 23 березня голова СБУ Валентин Наливайченко на прес-конференції заявив, що Олійник і Корбан погрожували працівникам СБУ, які нібито допитували їх у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі. Після того як Олійник спростував дану інформацію, заявивши, що допит відбувся до згаданого вбивства, Наливайченко «виправився» і заявив, що допит був пов'язаний з викраденням співробітника Дніпропетровської міськради Олександра Величка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...