App Store Google Play

Піар СБУ добре лягає в сюжети російських телеканалів - Олійник

02.04.2015 14:47
Піар СБУ добре лягає в сюжети російських телеканалів - Олійник

Останні заяви співробітників Служби безпеки України і її голови Валентина Наливайченка щодо команди Дніпропетровської ОДА отримали значне поширення в російських пропагандистських ЗМІ.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Святослав Олійник, відповідаючи на запитання журналіста по телефону.

«Служба безпеки просто займається піаром, і поки що цей піар досить добре лягає в інформаційний контент російських телеканалів. Я вже бачив досить серйозні сюжети по російських телеканалах, зокрема - «Росія 24», де головним спікером є пан Наливайченко та СБУ в цілому», - зазначив Олійник.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА припустив, що, можливо, таким чином СБУ розігрує «якусь геополітичну карту», значення якої поки невідоме.

«Мабуть, розігрується якась геополітична карта, а відповідь на питання - чому СБУ інформаційно працює на російські засоби масової інформації, або дасть коли-небудь історія, або про це повинна говорити якась військова розвідка», - заявив Олійник.

Він також додав, що йому було відмовлено в очній ставці з співробітниками СБУ, яким він, за словами Наливайченка, нібито погрожував, а самі співробітники СБУ не мали до нього ніяких претензій.

«Я обдзвонив всіх слідчих, з якими спілкувався, а всього я спілкувався лише з трьома людьми, і ніхто з них не сказав, що в ході мого допиту виникли хоч якісь складнощі», - підкреслив Олійник.

Заступник губернатора також нагадав, що початкова заява Валентина Наливайченка щодо того, що Святослава Олійника та його колегу Геннадія Корбана допитували нібито у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі, є неправдоподібною, тому що даний інцидент стався вже на наступний день після допиту.

У той же час Олійник запевняє, що спокійно ставиться до тих безпідставних звинувачень, що прозвучали від керівників СБУ, і не збирається звертати на них своєї уваги.

Нагадаємо, 23 березня голова СБУ Валентин Наливайченко на прес-конференції заявив, що Олійник і Корбан погрожували працівникам СБУ, які нібито допитували їх у справі про вбивство співробітника СБУ у Волновасі. Після того як Олійник спростував дану інформацію, заявивши, що допит відбувся до згаданого вбивства, Наливайченко «виправився» і заявив, що допит був пов'язаний з викраденням співробітника Дніпропетровської міськради Олександра Величка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...