App Store Google Play

Опалювальний сезон в Дніпрі: тарифи не підняли, але "топити" продовжують

02.04.2015 15:45
Опалювальний сезон в Дніпрі: тарифи не підняли, але "топити" продовжують

У Дніпропетровську триває опалювальний сезон, найближчими днями тепло не відключатиметься. Про це під час прямої телефонної лінії повідомили керівники теплопостачальних підприємств.

 

«На сьогодні погодні умови не дозволяють відключати тепло в дитячих садках, школах, лікарнях та оселях дніпропетровців», - зазначив Микола Шипка.

 

За словами керівників теплопостачальних підприємств, з оголошенням підвищення тарифів на тепло вони звернулися до Національної комісії регулювання електроенергетики з пропозицією до кінця нинішнього опалювального сезону нарахування здійснювати за тарифами, які діяли до 1 квітня. 

 

«Поки що НКРЕ не довело до теплопостачальних підприємств нові тарифи», - сказав Микола Шипка. 

 

Під час прямої телефонної лінії керівники теплопостачальних підприємств повідомили дніпропетровцям, що разом із платіжними квитанціями від їх підприємств надходитимуть бланки декларації та заяви на оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги.

 

«Вже заповнені бланки необхідно буде надіслати до районних управлінь праці та соціального захисту населення для оформлення субсидії. Субсидія дозволить містянам менше сплачувати за  житлово-комунальні послуги, сподіваємося матимемо й меншу заборгованість», - сказав головний інженер комунального підприємства «Дніпропетровські міські теплові мережі» Віталій Ліпський.

 

Усі директори теплопостачальних підприємств  додали, що по закінченню опалювального сезону мешканцям буде виконано перерахунок за надані послуги залежно від температури, яка була в опалювальному сезоні. З припиненням подачі тепла кожне підприємство розпочне підготовку до наступного опалювального сезону.

 

«На сьогодні вже розроблено план заходів, відповідно до якого проведемо ремонти технологічного обладнання, щоб вчасно розпочати наступний опалювальний сезон», - сказав директор комунального підприємства «Теплотранс» Сергій Кіт. 

 

Послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплоенерго», «Коменергосервіс» і «Теплотранс». На сьогодні загальний борг населення цим підприємствам становить майже 323 мільйони гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...