App Store Google Play

З шляховиків Дніпра, проти яких порушена справа, стягнули 58 млн.грн

01.04.2015 17:08
З шляховиків Дніпра, проти яких порушена справа, стягнули 58 млн.грн
Служба автодоріг у Дніпропетровській області має виплатити 58,20 млн грн. заборгованості ТОВ «Спецбудконтакт». Про це йдеться у постанові Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 19 березня.

Йдеться про договори на ремонт і будівництво доріг, укладені з ПАТ «Трест Дніпродорбуд» у 2008-2013 рр. У листопаді 2014 р. «Трест Дніпродорбуд» відступив по договору право вимоги боргу фірмі «Спецбудконтакт», яка стала стягувати гроші через суд.

26 грудня Госпсуд Дніпропетровської області позов щодо стягнення 58,20 млн грн. задовольнив.

Прокуратура подала апеляцію, стверджуючи, що «Спецбудконтакт» здобув право стягнення без дотримання встановленого порядку реєстрації і обліку бюджетних зобов'язань.

Встановлено, що станом на 9 лютого цього року документи для реєстрації та оплати бюджетних фінансових зобов'язань служби автодоріг перед «Спецбудконтактом» не реєструвалися, а також відсутні бюджетні асигнування. Втім суд вирішив, що це не є підставою для звільнення від оплати за роботи.

Крім того, прокурор повідомив, що 10 лютого за фактами зловживання службовим становищем працівників Служби автодоріг порушено кримінальне провадження. Однак суд зазначив, що порушення кримінального провадження не є тим фактом, що підтверджував би певні обставини у спірних відносинах.

Нагадаємо, що минулого року Дніпропетровська служба автодоріг скасувала більшість замовлень на ремонт у будівництво доріг, пояснивши це скороченням видатків. Перед тим були акцептовані пропозиції фірми «Спецбудконтакт» на 703,80 млн грн., «Тресту Дніпродорбуд» - на 448,46 млн грн. Результати цих тендерів відмінили.

За даними SMIDA, акціонерами компанії «Трест Дніпродорбуд» є колишній міністр транспорту України Костюченко Леонiд Михайлович і Костюченко Сергiй Михайлович, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради, а також Андрiй Телесай і Валентина Губарєва.

До середини листопада 2010 року співвласником «Спецбудконтакт» був той же Андрій Телесай. Сьогодні власником записаний Дмитро Орел.

На тендері «Спецбудконтакт» вказував адресу Дніпропетровськ, вул. Передова 671, хоча офіційно фірма має запорізьку прописку. По вул. Передовій 671 зареєстроване зокрема ТОВ «Екобудмаш», директором і співвласником якого сьогодні є Андрій Телесай. Співвласниками цього підприємства через ТОВ «Дніпром-М» також є члени сім'ї екс-директора Дніпропетровської служби автодоріг (2005-2010) Валерія Фалюша - син Владислав і дружина Наталія.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...