App Store Google Play

З шляховиків Дніпра, проти яких порушена справа, стягнули 58 млн.грн

01.04.2015 17:08
З шляховиків Дніпра, проти яких порушена справа, стягнули 58 млн.грн
Служба автодоріг у Дніпропетровській області має виплатити 58,20 млн грн. заборгованості ТОВ «Спецбудконтакт». Про це йдеться у постанові Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 19 березня.

Йдеться про договори на ремонт і будівництво доріг, укладені з ПАТ «Трест Дніпродорбуд» у 2008-2013 рр. У листопаді 2014 р. «Трест Дніпродорбуд» відступив по договору право вимоги боргу фірмі «Спецбудконтакт», яка стала стягувати гроші через суд.

26 грудня Госпсуд Дніпропетровської області позов щодо стягнення 58,20 млн грн. задовольнив.

Прокуратура подала апеляцію, стверджуючи, що «Спецбудконтакт» здобув право стягнення без дотримання встановленого порядку реєстрації і обліку бюджетних зобов'язань.

Встановлено, що станом на 9 лютого цього року документи для реєстрації та оплати бюджетних фінансових зобов'язань служби автодоріг перед «Спецбудконтактом» не реєструвалися, а також відсутні бюджетні асигнування. Втім суд вирішив, що це не є підставою для звільнення від оплати за роботи.

Крім того, прокурор повідомив, що 10 лютого за фактами зловживання службовим становищем працівників Служби автодоріг порушено кримінальне провадження. Однак суд зазначив, що порушення кримінального провадження не є тим фактом, що підтверджував би певні обставини у спірних відносинах.

Нагадаємо, що минулого року Дніпропетровська служба автодоріг скасувала більшість замовлень на ремонт у будівництво доріг, пояснивши це скороченням видатків. Перед тим були акцептовані пропозиції фірми «Спецбудконтакт» на 703,80 млн грн., «Тресту Дніпродорбуд» - на 448,46 млн грн. Результати цих тендерів відмінили.

За даними SMIDA, акціонерами компанії «Трест Дніпродорбуд» є колишній міністр транспорту України Костюченко Леонiд Михайлович і Костюченко Сергiй Михайлович, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради, а також Андрiй Телесай і Валентина Губарєва.

До середини листопада 2010 року співвласником «Спецбудконтакт» був той же Андрій Телесай. Сьогодні власником записаний Дмитро Орел.

На тендері «Спецбудконтакт» вказував адресу Дніпропетровськ, вул. Передова 671, хоча офіційно фірма має запорізьку прописку. По вул. Передовій 671 зареєстроване зокрема ТОВ «Екобудмаш», директором і співвласником якого сьогодні є Андрій Телесай. Співвласниками цього підприємства через ТОВ «Дніпром-М» також є члени сім'ї екс-директора Дніпропетровської служби автодоріг (2005-2010) Валерія Фалюша - син Владислав і дружина Наталія.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...