App Store Google Play

З 1 квітня на Дніпропетровщині місячник добровільної здачі зброї

01.04.2015 08:35
З 1 квітня на Дніпропетровщині місячник добровільної здачі зброї
31 березня у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНЕПР» відбулася прес-конференція на тему: «Початок місячника добровільної здачі зброї».

Начальник дозвільної системи управління громадської безпеки ГУ МВС у Дніпропетровській області, полковник міліції Микола Федорович розповів, що з 1 по 30 квітня 2015 року в Дніпропетровській області проводиться місячник добровільної здачі зброї.

«Це безпосередньо оперативно-профілактична операція спрямована на добровільну здачу зброї, максимальне вилучення з незаконного обігу тієї зброї, яка можливо знаходиться у громадян, які проживають на території України, в тому числі, які прибувають із зони АТО (боєприпасів, зброї і гранатометів).

Таким чином, у громадян України, зокрема жителів Дніпропетровської області є можливість уникнути кримінальної відповідальності шляхом добровільної здачі в органи внутрішніх справ зброї, яка перебуває в незаконному обороті (без дозволу органів внутрішніх справ). Здана зброя буде перевірятися по масиву викрадених, втрачених, які перебувають в розшуку, в тому числі будуть проведені відповідні експертизи, перевірки, джерело походження цієї зброї. Особливістю проведення місячника є те, що якщо це зброя відноситься до категорії цивільного обігу (мисливська зброя, спецзасоби самооборони) та не знаходяться в розшуку, і з ними не скоювалися злочини, тоді після здійснення перевірок, громадянин буде мати можливість зареєструвати її на своє ім'я, без притягнення до кримінальної відповідальності», - розповів він.

Микола Федорович підкреслив, що в рамках місячника необхідно звертатися у відділення міліції за місцем проживання або за телефоном «102». Громадяни, які добровільно здадуть наявну у них зброю, не будуть притягуватись до кримінальної відповідальності.

Начальник дозвільної системи управління громадської безпеки ГУМВС у Дніпропетровській області, полковник міліції Микола Федорович повідомив, що в 2014 році в рамках місячника було здано 178 одиниць зброї: «З них безпосередньо 16 одиниць зброї армійсько-стрілецької, яка була заборонена до обігу; у тому числі, було багато здано боєприпасів (снаряди, міни), загальна їх кількість становить понад 17 тис одиниць. Надалі цей арсенал був зданий на перевірку, після чого був зданий на знищення. Варто відзначити, що також було здано 126 одиниць гладкоствольної зброї, що перебувала у незаконному обігу», - повідомив він.

Микола Федорович наголосив, що гранати, зброя - це не іграшки, а міліціянти повинні спільно з громадянами регіону спрямувати всі зусилля для проведення місячника з хорошими показниками, для збереження здоров'я та життя жителів Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...