App Store Google Play

Екс-керівникам міліції,які організували розстріли на Майдані,дали втекти

01.04.2015 12:52
Екс-керівникам міліції,які організували розстріли на Майдані,дали втекти

Екс-виконувачу обов'язків начальника ГУ МВС України в м. Києві Валерію Мазану та його спільникам серед колишнього керівництва столичної міліції, котрих підозрюють в організації розстрілів протестувальників на Майдані Незалежності у лютому 2014 року, спеціально допомогли уникнути кримінальної відповідальності.

Про це в ефірі програми «Чиста політика» на телеканалі «112» заявив народний депутат, заступник голови парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

«Ця людина до останнього часу спокійно ходила вулицями, спокійно пересувалася країною. Навіть не фахівцю зрозуміло, що йому просто дали втекти», - констатував народний депутат.

Купрій додав, що давно знайомий з методами діяльності Валерія Мазана, в тому числі і з особистого життєвого досвіду.

«Я його знаю особисто - він був начальником міліції у Дніпродзержинську у 2003-2005 роках (Віталій Купрій народився та розпочинав громадську і політичну діяльність в цьому місті - ред.), і це саме та людина, яка, будучи на підвищенні в області, координувала замахи на моє життя, які мали місце в 2011 і 2012 роках. Він також перешкоджав у їх розслідуванні», - повідомив депутат.

За інформацією Купрія, Мазан також координував і розробляв замах на життя іншого громадського активіста, нинішнього народного депутата від «Народного фронту» Тетяни Чорновіл.

Депутат висловив здивування з приводу того, що організаторів розстрілів на Майдані так і не змогли затримати за цілий рік, в той же час всіх винуватців недавнього розстрілу співробітника СБУ під Волновахою затримали за лічені дні.

«Зараз вбили співробітника СБУ у Волновасі: три дні - 26 арештів. А тут вбили стільки людей на Майдані - і рік винуватці спокійно ходили. Їм дали втекти і уникнути відповідальності», - резюмував Віталій Купрій.

На думку депутата, вина за нерозслідування злочинів проти майданівців лежить на колишньому і нинішньому керівництві Генпрокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...