App Store Google Play

Коломойського викинули з паливного тендеру на 37 мільйонів

30.03.2015 09:43
Коломойського викинули з паливного тендеру на 37 мільйонів
ДП «Морський торговельний порт «Южний» 23 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Систем Інвест Трейдінг» на постачання палива на суму 36,95 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця липня фірма постачатиме порту дизепаливо підвищеної якості (Євро) марки С, F, марки Е виду І і виду ІІ, бензин А-95 Євро і А-95 Євро виду І, а також А-92 Євро. Станом на момент публікації ціни на окремі типи палива не оприлюднені.

Фірму «Систем Інвест Трейдінг» зареєстрували 21 травня минулого року в Одесі по вул. Базарна, 5/5, офіс 606. Власником і директором фірми записаний Денис Валерійович Стеценко, в Одесі людина з таким ПІБ відома як юрисконсульт, ще рік тому він шукав роботу, розміщуючи резюме на рекрутингових сайтах, в якості власника чи директора якихось інших фірм раніше не фігурував. Представляти фірму на тендер, згідно з протоколами розкриття пропозицій попередніх торгів, приходить сам Стеценко.

Компанія почала вигравати тендери на початку листопада, отримавши замовлення спочатку на паливо за 12 млн грн. від Одеського порту, а потім ще один аналогічний контракт на 20 млн грн. від Южненського порту. Загалом за цей час фірма виграла тендерів на 94,55 млн грн., усі від портів.

Єдиним опущеним конкурентом було ужгородське ТОВ «Західна нафтогазова компанія», яка програла з різницею в півмільйона. Фірма належить Сергієві Чорному, однак її називають близькою до Юрія Борисова, якого у січні минулого року було звільнено з посади керівника «Укргазвидобування».

На участь також подавався «Авіас» із групи Ігоря Коломойського, однак пропозиція була відхилена через брак низки документів та забезпечення пропозиції конкурсних торгів.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...