App Store Google Play

Коломойського викинули з паливного тендеру на 37 мільйонів

30.03.2015 09:43
Коломойського викинули з паливного тендеру на 37 мільйонів
ДП «Морський торговельний порт «Южний» 23 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Систем Інвест Трейдінг» на постачання палива на суму 36,95 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця липня фірма постачатиме порту дизепаливо підвищеної якості (Євро) марки С, F, марки Е виду І і виду ІІ, бензин А-95 Євро і А-95 Євро виду І, а також А-92 Євро. Станом на момент публікації ціни на окремі типи палива не оприлюднені.

Фірму «Систем Інвест Трейдінг» зареєстрували 21 травня минулого року в Одесі по вул. Базарна, 5/5, офіс 606. Власником і директором фірми записаний Денис Валерійович Стеценко, в Одесі людина з таким ПІБ відома як юрисконсульт, ще рік тому він шукав роботу, розміщуючи резюме на рекрутингових сайтах, в якості власника чи директора якихось інших фірм раніше не фігурував. Представляти фірму на тендер, згідно з протоколами розкриття пропозицій попередніх торгів, приходить сам Стеценко.

Компанія почала вигравати тендери на початку листопада, отримавши замовлення спочатку на паливо за 12 млн грн. від Одеського порту, а потім ще один аналогічний контракт на 20 млн грн. від Южненського порту. Загалом за цей час фірма виграла тендерів на 94,55 млн грн., усі від портів.

Єдиним опущеним конкурентом було ужгородське ТОВ «Західна нафтогазова компанія», яка програла з різницею в півмільйона. Фірма належить Сергієві Чорному, однак її називають близькою до Юрія Борисова, якого у січні минулого року було звільнено з посади керівника «Укргазвидобування».

На участь також подавався «Авіас» із групи Ігоря Коломойського, однак пропозиція була відхилена через брак низки документів та забезпечення пропозиції конкурсних торгів.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...