App Store Google Play

На оборону Дніпропетровська витратили 300 млн.грн

27.03.2015 12:31
На оборону Дніпропетровська витратили 300 млн.грн

Дніпропетровщина за півроку витратила на оборонний комплекс області близько 300 мільйонів гривень. Про це в інтерв'ю газеті «День» заявив екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник.

«Загальна цифра коштів, витрачених на безпеку й оборонні заходи за півроку, лише в нашій області - це сотні мільйонів. Я думаю, що не помилюся, якщо скажу: десь триста мільйонів гривень», - сказав Олійник.

Він нагадав, що будівництво оборонних споруд навколо регіону розпочали влітку минулого року. Зокрема, за словами Олійника, по всьому периметру Дніпропетровської області збудували більше двох десятків опорних пунктів, кожен з яких обладнали системою відеоспостереження.

Екс-заступник губернатора зауважив, що роботи фінансувалися за рахунок коштів благодійного фонду «Фонд оборони країни», донорами якого стали «дуже широке коло людей, починаючи від приватних осіб і закінчуючи великими промисловими підприємствами регіону».
Олійник також додав, що, крім побудови оборонних споруд, гроші направлялися на забезпечення бійців підшефних батальйонів.

Водночас він підкреслив, що, хоча в Дніпропетровський області досі вдалося уникати терористичних актів, проте їх небезпека лишається. «Загроза терактів все-таки існує, і ми довго з цим житимемо. Підвищився і рівень вуличної злочинності, пов'язаною з великою кількістю зброї, яку вже не диверсанти, а учасники бойових дій привозять із собою», - зазначив екс-затупник губернатора.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...