App Store Google Play

Дніпропетровщина була і залишається форпостом українськості, - Порошенко

27.03.2015 09:19
Дніпропетровщина була і залишається форпостом українськості, - Порошенко

Мешканці Дніпропетровщини утримали мир і зробили колосальний внесок в оборону і захист Батьківщини. Країна і надалі може розраховувати на область, як на форпост українськості.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час офіційного представлення нового голови Дніпропетровської ОДА.

Президент зазначив, що Дніпропетровськ - це центр, серце і душа України. І за це слід дякувати саме мешканцям області.

«Я ніде не бачив стільки українських прапорів, як у Дніпропетровську. Вони розвішувалися не за вказівкою місцевої чи обласної влади. Люди їх виставляли на балконах, на вікнах, на машинах. І це була відмінність. Це був драйв, і залишається драйвом. Модно бути українцем. І у Дніпропетровську це відчуваєш дуже часто», - сказав він.

Він додав, що дніпропетровська команда змогла зберегти в області мир та перешкодити проникненню сюди сепаратизму.

«Це заслуга не лише команди, але й всієї Дніпропетровщини, всіх дніпропетровців, які продемонстрували, що є справжніми українцями. Вони об'єдналися навколо української ідеї, української держави, Прапору, - наголосив Петро Порошенко. - Це ви, дніпропетровці, всі разом пліч-о-пліч утримали мир і зробили колосальний внесок в оборону і захист Батьківщини».

Окремо Президент згадав про волонтерів, які з Дніпропетровської області найшвидше добираються до зони бойових дій.

«Найбільше навантаження припадає на тих, хто приймає поранених. Жінки Дніпропетровщини стали мамами та сестрами поранених бійців, вони виходжували їх та повертали до життя. Вся Україна це бачить», - сказав він.

Крім того, Дніпропетровщина забезпечила не найбільший відсоток мобілізованих, але найбільший відсоток добровольців.

«Вся Україна, дорога Дніпропетровщина і дорогі дніпропетровці, визнає ваш ратний і тиловий подвиг. Від мене особисто як Президента, верховного головнокомандувача і просто як громадянина велика вдячність Дніпропетровщині.

Не так давно я ознайомився з опитуванням громадської думки в області. Тверда проукраїнська позиція, яку не розмиє жодна політична пропаганда, ані найменшого ґрунту до сепаратизму, - сказав він. - Дніпропетровщина була і залишається форпостом українськості».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...