App Store Google Play

Рада фракції БПП засудила Купрія і Денисенка за "приватні" інтереси

26.03.2015 12:07
Рада фракції БПП засудила Купрія і Денисенка за "приватні" інтереси

Сьогодні на засіданні Ради фракції Партії “Блок Петра Порошенка” було розглянуто інформаційну кампанію депутатів В. Купрія та А. Денисенка, яку вони розгорнули в Україні за останні тижні.

Про це йдеться у офіційній заяві на сайті політичної сили.

"Ми вже чули від пп. В. Купрія та А. Денисенка безліч голослівних звинувачень проти керівництва держави та колег з ВР. Але найбільш обурливою стала сьогоднішня прес-конференція народних депутатів  В.Купрія, А.Денисенка, О.Дубініна та В.Дідича, де вони намагалися перекласти вину за злочини на загиблого у Волновасі офіцера СБУ, який стояв на сторожі національних інтересів і боронив законність в нашій країні", - йдеться в заяві.

Рада фракції Партії “Блок Петра Порошенка” вважає виголошену цими депутатами позицію такою, яка дискредитує саме поняття народного депутата України. 

"Ми всі балотувалися в парламент, щоб писати і приймати реформістські закони, а не відстоювати приватні бізнес-інтереси та покривати кримінальні злочини" - вважають детутати президентської партії.

З огляду на це Рада фракції БПП прийняла до відома заяви чотирьох нардепів про вихід з фракції та рекомендує фракції задовольнити їх.

Окрім того, фракція звернеться до Генпрокуратури провести у максимально стислі терміни всебічне та об’єктивне розслідування обставин захоплення державних підприємств у Києві, загибелі офіцера СБУ у Волновасі та інших повя’заних злочинів.

"У випадку, якщо Генпрокуратура внесе на розгляд Верховної Ради аргументоване подання з необхідністю позбавити будь-яких депутатів, в тому числі – і з фракції БПП, депутатської недоторканності – наша фракція підтримає таке рішення", - йдеться в заяві ради фракції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...