App Store Google Play

Необхідно змінити склад транспортної комісії міськради - «УДАР»

25.03.2015 11:34
Необхідно змінити склад транспортної комісії міськради - «УДАР»
Зміна керівництва Дніпропетровської міської ради повинна спричинити кадрові перестановки і змінити розстановку сил серед депутатів. Так, наприклад, гостро назріло питання про переформатування комісії з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. Голова цієї комісії Олександр Бєляєв повинен бути переобраний у найкоротші терміни як людина, яка, по суті, працює непрофесійно і непрозоро. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

«Чиновники і депутати повинні пам'ятати, що є таке поняття, як політична відповідальність. І якщо методи їхньої роботи протягом тривалого терміну не змінюються, викликають нарікання у людей, - давайте ставити питання про їхню заміну», - вважає політик.
Переважна більшість городян скаржиться на якість послуг у транспортній сфері, їхню вартість, відсутність волі і бажання депутатів Дніпропетровська боротися з явними порушеннями в питанні парковок, каже Дмитро Легеза.
«Цілком очевидно, що члени цієї комісії - Олександр Бєляєв, Тарас Жуков, Станіслав Ус, Олександр Різник - не ті люди, які можуть навести лад у транспортній сфері міста. Тому ми виступаємо за переформатування цієї депутатської комісії. Люди, які мають відношення до транспортного бізнесу, не повинні входити в профільну комісію міськради, а тим більше - очолювати її. Це максимально знизить можливості лобіювання приватних інтересів», - заявив він.

У партії зазначають, що будуть тримати питання на постійному контролі і на майбутніх місцевих виборах в обов'язковому порядку нагадають виборцям про те, як ці депутати працювали протягом п'яти років, скільки скандалів було пов'язано з головами та самою комісією.
«Олександр Бєляєв обирався по 52-му мажоритарному окрузі - ось туди прийдуть наші активісти. Нехай він знає, що в період виборчої кампанії ми допоможемо людям у їхньому виборі, розповімо, скільки він «зробив» для міста, як він «відпрацював» свою каденцію. Ми постараємося, щоб для будь-якої партії він став персоною нон-грата, фігурою, яка потягне рейтинг політичної сили вниз, став причиною майбутнього програшу. Те ж стосується і деяких інших депутатів цієї комісії. Має настати межа нехлюйству і безвідповідальності чиновників і депутатів», - заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...