App Store Google Play

Дніпропетровський студент став кращим актором Міжнародного фестивалю

24.03.2015 11:52
Дніпропетровський студент став кращим актором Міжнародного фестивалю

Учасник театральної трупи «Феєрія» Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Влад Дозоренко отримав титул «Кращий актор» за версією ХІ Міжнародного фестивалю франкомовних театрів. Головний приз фестивалю - поїздку до Франції хлопець розділив із харківською колегою. Про це повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.

ХІ Міжнародний фестиваль студентських франкомовних театрів, співорганізатором якого є облдержадміністрація, проходив з 20 по 21 березня у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Дніпропетровщину цьогоріч представляли 2 театральні трупи. Акторське об'єднання Придніпровської державної академії будівництва та архітектури «Флеш» презентувало п'єсу французького письменника Жана Ануя «Оркестр». Актори театральної трупи Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара «Феєрія» втілили твір французького драматурга Еріка-Емманюеля Шмітта «Готель між двох світів».

У інтерпретації містичної історії Еріка-Емманюеля Шмітта Влад Дозоренко втілив роль спершу легковажного Жульєна, який, потрапивши у готель між життям і смертю, переосмислює свої життєві цінності та зустрічає справжнє кохання. Акторську гру хлопця журі визнало найбільш переконливою. У липні з титулом кращого виконавця чоловічої ролі Влад Дозоренко поїде до французького Авіньона на фестиваль театрів.

Разом з тим, акторське об'єднання «Феєрія» також отримало відзнаку фестивалю. У квітні трупа Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара презентує «Готель між двох світів» на фестивалі «Французька весна» у Києві.

Кращою актрисою за підсумком ХІ Міжнародного фестивалю франкомовних театрів стала учасниця харківської трупи «Pourquoi pas» Ольга Герцен. Загалом у ході фестивалю власне бачення п'єс відомих французьких драматургів представили 5 театральних труп з Дніпропетровщини, Харківщини та Києва. Гостем фестивалю став швейцарський актор Робер Був'є. Спектакль французького письменника Фабріса Мелькійо «Бійцівська рибка», головну роль у якому виконав Був'є, був представлений на відкритті фестивалю.

Нагадаємо, що фестиваль студентських франкомовних театрів щороку проходить на Дніпропетровщині в рамках тижня франкофонії. За свою 11-річну історію він зібрав понад тисячі франкомовних акторів з України та світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...