App Store Google Play

Ледь теплі батареї продовжать "гріти" дніпрян

23.03.2015 14:29
Ледь теплі батареї продовжать "гріти" дніпрян
Незважаючи на підвищення температури повітря, мова про завершення опалювального сезону в регіоні  не йде. Всі котельні працюють відповідно до температури навколишнього середовища.

Про це під час прес-конференції розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Василь Разводов.

«Опалювальний сезон в області добігає кінця. Протягом усього опалювального сезону серйозних порушень у подачі тепла не було. Дрібні аварії усувалися за добу-півтори і суттєво не впливали на якість надання комунальних послуг», - зазначив Василь Разводов.

Він додав, що на даний момент всі котельні працюють відповідно до температурних показників навколишнього середовища. Тимчасово призупинена тільки робота близько 300 шкільних котелень області.

«У зв'язку з початком весняних шкільних канікул в певних районах регіону, за рішенням органів місцевого самоврядування припинено опалення деяких шкіл. Це невеликі котельні, або топкові. Їх роботу буде відновлено ​​при виході малечі на навчання», - наголосив заступник директора департаменту.

Він також нагадав, що в минулому році в Україні було прийнято рішення про обмеження обсягів газу, у тому числі на споживання комунальної теплоенергетики.

«Дніпропетровська область єдина дотрималася всіх встановлених показників. Ми серйозно поставилися до цього рішення та направили свої зусилля на модернізацію котелень, виконання заходів по запобіганню понаднормованих втрат теплоносія - це і дало, в решті решт, можливість скоротити обсяги газу», - розповів Василь Разводов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...