App Store Google Play

Календар "Краса врятує світ" допоможе українській армії

20.03.2015 20:44
Календар "Краса врятує світ" допоможе українській армії

На Дніпропетровщині стартує проект «Краса врятує світ». Мета заходу - привернути увагу до нагальних проблем української армії. І щоб не випрошувати гроші для допомоги військовим, організатори – відомі дніпропетровські волонтери Леонід Краснопольський і Руслан Мороз - вирішили працювати креативно.

- Спочатку друкували на футболках патріотичні принти та продавали їх. З кожної продажі віддавали по 50 грн на закупівлю для АТО, - говорить Руслан Мороз, організатор проекту «Краса врятує життя». - Зараз ми розробляємо онлайн-календар патріотичної тематики. Такий календар зможе завантажити собі кожен і за бажанням роздрукувати.

Але новий проект вже працює, запевняють організатори. Дівчина за березень була фотомодель Інна Микитась. А ось у лютому знімалася Юлія Дуогіте. Дівчина була в строгому, холодному образі жінки-самурая – її зовнішність відповідала календарному місяцю. Та от ідея знятися в образі самурая належить самій моделі. За словами дівчини: їй хотілося бути корисною, тому й скористалася такою можливістю.

- Моя діяльність абсолютно не пов'язана з модельним бізнесом, - говорить  волонтер Юлія Дуогіте. - Але мені було приємно спробувати в якості моделі для цього календаря. Залишилися тільки хороші враження.

- Тепер шукаємо дівчат на квітень, травень, червень. При чому кожна людина повинна відповідати якомусь місяцю по своїй зовнішності. Головне зрозуміти це і поєднати, зробивши певний образ, як було з Юлією - говорить дизайнер, волонтер, творець патріотичних футболок Леонід Краснопольський.

Як зазначили спікери, строгих умов відбору не буде, головне мати приємну зовнішність і правильну політичну орієнтацію. А для участі у кастингу потрібно залишити заяву на сайті www.hunta.in.ua .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...