App Store Google Play

Дніпропетровщина втратила лідерство з реалізації овочів

20.03.2015 11:03
Дніпропетровщина втратила лідерство з реалізації овочів

В порівнянні з минулим роком вартість овочів зросла у півтора рази, тоді як картоплі — вдвічі знизилась (рік тому у період січень-лютий,  ціна картоплі складала 4 грн за кг, нині її вартість 1,63 грн за кг).

У середньому в зазначений період щомісяця вартість кілограма картоплі втрачала 7 копійок, в порівнянні до вказаного періоду роком раніше картопля теж знижувала цінові значення на ті самі 7 копійок.

Як зазначає керівник аналітичного відділу компанії «Дикун» Руслана Бутило, зниження цін відбулося практично по всім областям, за винятком Закарпатської.

«Її частка у загальному обсязі реалізації невелика, тому це мало вплинуло на загальну картину. В той час як зниження цін на рівні 75% у Тернопільській області, лідера за обсягами реалізації картоплі в Україні, дуже негативно позначилося на середньоукраїнській ціні та доходах виробника. Однією з причин такого зниження ціни є чотирикратне збільшення реалізації, а отже пропозиції на ринку», — зазначила фахівець.

Щодо овочів, то ситуація кардинально інша, їхня ціна у період січень-лютий 2015 року зросла у 1,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Але у лютому їхня ціна в порівнянні із січнем стала меншою на 4,3%.

«На Сумщині відпускна ціна овочів, за перші 2 місяці 2015 року збільшилася у 3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В цей же час у Чернігівській області ціни знизилися практично у 2 рази, а в Херсонській, яка традиційно залишається лідером серед виробників овочів, ціни знизилися на 37%, що пов’язано із подвоєнням реалізації. Відбулося чотирикратне збільшення продажів овочів у Києві. Якщо роком раніше Київ був на третій позиції знизу за рейтингом продажів овочів, то в поточному році він піднявся на дві позиції вище, посівши п’яту стрічку між Вінницькою та Кіровоградською областями. Позицією лідера у поточному році за обсягом реалізації овочів Дніпропетровська область поступилася Херсонській», — констатувала аналітик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...