App Store Google Play

У Дніпродзержинську ліквідовано цілий підпільний самогонний завод

19.03.2015 14:59
У Дніпродзержинську ліквідовано цілий підпільний самогонний завод
Виробництво було повністю автоматизоване: газові конфорки, підкачувальні насоси, відведення відходів у каналізацію і витяжки. Запах з'являвся лише в приміщенні, де власне і робився самогон, навіть у дворі не було ніяких ознак такого широкомасштабного виробництва. Продукт збувався на ринках і в лотках міста. На даний момент ці точки реалізації вже закриті.

17 березня 2015 року співробітники Заводського райвідділу міліції м. Дніпродзержинська спільно з представниками штабу національного захисту міста закрили нелегальний цех з виробництва самогону у великих розмірах.

Подробиці на прес-конференції для журналістів розповіли начальник міліції громадської безпеки Заводського РВ міліції Сергій Чабан та заступник керівника штабу національного захисту Олександр Бовкун.

В рамках проведення операції «Візит» до співробітників міліції надійшла інформація про те, що в одному з приватних домоволодінь йде широкомасштабне виготовлення самогону.

В рамках санкціонованого обшуку співробітники міліції виявили 340 літрів самогону, 70 літрів самогону, закрашеного травою, так званого коньяку «для своїх», 4800 літрів браги, яка зберігалася в 24 бочках по 200 літрів, 2 самогонних апарата на 250 і 900 літрів, цукор і дріжджі.

Господарю будинку і самого заводу, місцевому жителю 1971 року народження загрожує штраф від 8,5 до 17 тис. гривень з вилученням та подальшим знищенням всього, що фігурувало у виробництві.

Наприкінці прес-конференції Олександр Бовкун повідомив про те, що співробітники міліції постійно залучають до проведення профілактичних рейдів активістів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...