App Store Google Play

Прозорість бюджету ускладнить життя чиновникам - Сергій Жуков

18.03.2015 09:51
Прозорість бюджету ускладнить життя чиновникам - Сергій Жуков

Громадськість отримала реальний інструмент впливу на владу через публічність інформації про діяльність, витрачання бюджетних коштів кожного департаменту та комунальних підприємств Дніпропетровська. Про це депутат Дніпропетровської міськради фракції «Блок Петра Порошенка - Солідарність» Сергій Жуков сказав у програмі новин на «9 каналі».

 

«Красти чиновникам стане набагато складніше. Раніше всі схеми ґрунтувалися на тому, що є інформація, яку ніхто не знав, крім обмеженого кола чиновників. Зараз ця вся інформація підлягає розміщенню на сайті міськради у строки, встановлені рішенням. Якщо в строк не розміщується, то начальники департаментів підлягають дисциплінарної відповідальності», - сказав Сергій Жуков.

 

Він зазначив, що інформацію аналізуватимуть депутати і громадськість, щоб розуміти як витрачаються бюджетні кошти.

 

«Сьогодні вперше на порталі міськради з'явилася інформація про комунальні підприємства, їхні звіти. Сподіваюся, що інформації буде більше. Її можна буде аналізувати і розуміти, що відбувається. Куди витрачатися, наприклад, 70 млн грн на рік на зарплату більше 600 чиновників міськради. Ця сума порівнянна з ремонтом доріг. Навіщо нам така армія чиновників, що вони роблять, який від цього результат? Жителі проаналізують і прийдуть до висновку їх скорочувати чи ні», - зазначив Сергій Жуков.

 

Він зауважив, що вперше люди побачать, що купують департаменти та комунальні підприємства Дніпропетровська за бюджетні кошти, ціну за якою купили товари та ціну на ринку.

 

«Це буде стосуватися не тільки тендерних закупівель, але і будь-яких закупівель. Такого раніше взагалі не було», - відзначив депутат міськради.

 

Він зазначив, що в інтересах кожного з його колег контролювати цю інформацію.

 

«Депутати будуть контролювати це рішення - в їхніх інтересах, щоб виконавчий орган міської ради показав результати своєї діяльності», - сказав Сергій Жуков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...