App Store Google Play

Кожен десятий шукач роботи на Дніпропетровщині - переселенець

18.03.2015 09:32
Кожен десятий шукач роботи на Дніпропетровщині - переселенець

Один iз сайтiв, що займається працевлаштуванням – Work.ua – розробив спеціальний додаток для пошуку роботи переселенцям. Вже понад місяць користувачі бачать спеціальний значок – синьо-жовте рукостискання. Так, керівництво сайту позначили роботодавців, які готові співпрацювати з переселенцями.

Також протягом мiсяця проводилися соцопитування: «Готовi роботодавцi прийняти на роботу переселенцiв?». Опитали понад 600 роботодавцiв. Та майже 53% серед опитаних зауважили: в них вже працюють переселенцi. 34% респондентiв готовi оформити переселенцiв, коли будуть вакансiї. I тiльки 13% не збиралися i не планували таке робити.

– Всього в Україні 8112 вакансій. По регіону - 2905 вакансій і 597 резюме. Але статистика буде збільшуватися, оскільки ці нововведення діють перший місяць, - говорить директор з розвитку сайту Work.ua Сергій Марченко. – За підрахунками з 18 лютого усього на сайті 33760 резюме, 3414 із яких позначені, як переселенці. А це становить кожного десятого шукача роботи.

За словами спікера, рівень середньої зарплати по країні становить 6430 грн, в той час, як для переселенців сума трохи вище - 6890 грн. За статистикою дніпропетровці отримують 4880 грн, а переселенці - 4640 грн. Це пов`язано з тим, що статистика складена з урахуванням професій різних посад і рівнів.

ТОП-10 найпопулярніших професій держави для переселенців склали менеджери з продажу, продавці-консультанти, торгові представники, менеджери по роботі з клієнтами, оператори call-центру, бухгалтери, перукарі, промоутери, офіціанти, контент-менеджери.

Але найпопулярніша десятка вакансій серед переселенців на Дніпропетровщіні дещо інша: менеджери з продажу, торгові представники, оператори call-центру, мастер з манікюру, бухгалтери, кухарі, перукарі, головні бухгалтери, автослюсарі.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...