App Store Google Play

Прожитковий мінімум зросте на 100 грн - у тих, хто доживе до 1 грудня

17.03.2015 09:36
Прожитковий мінімум зросте на 100 грн - у тих, хто доживе до 1 грудня
З 1 грудня 2015 року прожитковий мінімум зросте більш ніж на 100 грн

Державним бюджетом передбачено підвищення прожиткового мінімуму для пенсіонерів до 1074 грн (наразі він складає 949 грн). Із 1 квітня цього року в Україні вступають в дію зміни до пенсійного законодавства. Підвищення прожиткового мінімуму сприятиме збільшенню розміру пенсій та соціальних виплат.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

«Тимчасово, у період з 1 квітня по 31 грудня 2015 року, в разі зміни розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищується розмір пенсії як непрацюючим пенсіонерам так і працюючим», - йдеться в законодавстві.

Зважаючи на те, що прожитковий мінімум заплановано підвищити з 1 грудня 2015 року до 1074 грн, то у грудні всі пенсіонери як працюючі, так і непрацюючі отримають підвищену пенсію.

Починаючи з 1 січня 2016 року в разі зміни розміру прожиткового мінімуму пенсія підвищуватиметься лише для непрацюючих пенсіонерів.

Після звільнення з роботи пенсія буде перераховуватися із урахуванням прожиткового мінімуму, який діє на дату звільнення з роботи.

Як повідомлялося раніше, 2 березня Верховна Рада проголосувала за внесення змін до пенсійного законодавства. За прийняття урядового законопроекту №2212 проголосували 238 депутатів. Закон було прийнято з 5 спроби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...