App Store Google Play

Фіктивних переселенців у Дніпрі викреслять, реальних - розселять

17.03.2015 16:10
Фіктивних переселенців у Дніпрі викреслять, реальних - розселять

Облдержадміністрація разом з представниками ЄС відібрала 15 приміщень, що не використовувалися. Ці будівлі за рахунок європейських грантів будуть обладнані в гуртожитки. Тож за 1-2 місяці планується створити близько 2 тисяч місць для проживання переселенців. Про це розповіла речник облдержадміністрації Олена Кальянова під час щотижневого брифінгу.

Вона повідомила, що після того, як переселенці зможуть повернутися додому, ці будівлі будуть повернуті у відповідні сфери (медицині, житловому фонду тощо) і зможуть використовуватися для розміщення хворих, інвалідів або інших нужденних громадян.

Нагадаємо, обласна влада продовжує реалізовувати комплексні заходи з облаштування вимушених переселенців з Донбасу. На території області налагоджена робота з надання підтримки сім'ям переселенців. Протягом року і до сьогодні в області прийняли, розмістили і надали різну допомогу близько 90 тисячам осіб. Більш ніж 20 тисяч переселенців забезпечені тимчасовим житлом.

Водночас речник Дніпропетровської ОДА наголосила, що керівництво області створює необхідні умови для соціальної реабілітації постраждалих від війни, але попереджає, що працездатним і здоровим утриманцям, а також шахраям тут не раді, і легкого життя у них не буде, аж до швидкого знайомства з правоохоронними органами.

Вона зазначила, що можливості щодо розселення в регіоні вичерпуються, тому вишукуються додаткові резерви. Однак, обласна влада також проводить роботу по виявленню «фіктивних» та померлих переселенців.

З 90 тисяч зареєстрованих людей, 72 тисячі отримали довідки встановленого зразка, так звані довідки переселенців. Тим, хто став на облік, але довідку не отримав - соцвиплати сьогодні призупинені. Таким чином, із загального числа спочатку зареєстрованих пенсіонерів в 53 тисячі, довідки отримали 36 тисяч. 17 тис людей «випали». Їм нарахування пенсій триває, але виплата припинена до підтвердження ними свого статусу.

«Сьогодні є багато випадків, коли люди реєструються, щоб отримати компенсації плати за проживання, та не проживають на території нашої області. Соціальні працівники в містах і районах області перевіряють місця фактичного проживання переселенців. Перевірки проведені за 11 229 адресами. Виявлено 633 сім'ї, яким була призначена допомога на проживання, однак вони не проживали на території області», - сказала Олена Кальянова.

Наприклад, у Васильківському районі за однією з адрес у приватному секторі було зареєстровано 78 людей, по іншому - 49. 224 фіктивних особи нібито проживали в приватному будинку в селищі Петропавлівка, в селищі Межова - 17 осіб за однією адресою, 22 - в селищі Дебальцево. Виплати їм зупинені.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...