App Store Google Play

Дніпропетровськ був і залишиться донором системи вирівнювання

14.03.2015 16:02
Дніпропетровськ був і залишиться донором системи вирівнювання
Фахівці Проекту РЕОП розробили бюджетний прогноз до 2017 року для міста Дніпропетровська.
 
Бюджетний прогноз дозволяє відобразити картину в економічній і демографічній ситуаціях; спрогнозувати обсяги доходів і видатків у середньостроковій перспективі; спрогнозувати обсяги фінансових ресурсів, що виділятимуться на розвиток міста і впровадження стратегічних планів.
 
Таким чином, бюджетне прогнозування базується на результатах демографічного та економічного прогнозів.
 
У період до 2017 року сукупні номінальні доходи бюджету Дніпропетровська зростатимуть в середньому на 8,9 % за рік і сягнуть 5,2 млрд грн у2017 році. Однак ці цифри не враховують рівень інфляції. У реальному ж вимірі середньорічне зростання доходів міста становитиме лише 0,3 % за рік.
 
Дніпропетровськ був донором системи вирівнювання останні 10 років. Експерти прогнозують, що місто залишатиметься донором і надалі, аж до 2017 року.
 
Порівняння темпів підвищення мінімальної заробітної плати у Дніпропетровську з рівнем інфляції свідчить про те, що збільшення середньої заробітної плати відчутно перевищувало темпи інфляції у 2005–2012 роках. Така тенденція зберігатиметься й надалі. Так, прогнозується, що в період від 2013 до 2017 року середня зарплата в місті зростатиме на 8,4 % на рік, а індекс споживчих цін ― на 7,3 %.
 
Експерти прогнозують, що в Дніпропетровську збільшаться видатки на соціальний захист і соціальне забезпечення. У 2012 році вони становили 20,3 %, а у 2017 році місту доведеться виділяти на цю категорію видатків 23,1 % усіх сукупних видатків.
 
Спеціалісти рекомендують міській владі використовувати дані демографічного прогнозу для підготовки до очікуваного зростання попиту на відповідні соціальні послуги. В Дніпропетровську варто скласти списки громадян, які потребуватимуть соціальної допомоги. Місцевим керівникам також порадили зробити запити щодо збільшення обсягів співфінансування з державного бюджету для фінансування діяльності територіальних центрів соціального обслуговування, через які будуть надаватися відповідні послуги.
 
З урахуванням старіння населення владі Дніпропетровська рекомендовано сприяти розширенню мережі територіальних центрів та інфраструктури для обслуговування громадян літнього віку, а також розробляти програми для кращого інтегрування громадян літнього віку до ринку робочої сили.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...