App Store Google Play

Дніпродзержинські комунальники розіграли 3,6 млн між колишніми партнерам

14.03.2015 13:30
Дніпродзержинські комунальники розіграли 3,6 млн між колишніми партнерам

КП Дніпродзержинської міськради «Зеленбуд» 4 березня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Мікс» на постачання палива на суму 3,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено дизпаливо, бензин А-92 й А-95, а також масла. Ціни на окремі види продукції у «ВДЗ» не опубліковані.

Власником фірми «Мікс» є Дмитро Дахно. Єдиним конкурентом фірми на тендері було ТОВ «Екотех» Анатолія Анатолійовича Мусієнка.

Вказані Дмитро Дахно й Анатолій Мусієнко у 2001-2007 р.р. були партнерами по фірмі ТОВ «Рекорд». З 2007 р. власниками «Рекорду» лишилися Дахно й Клавдія Анатоліївна Мусієнко, свого часу приписана з і згаданим Анатолієм Мусієнком за однією адресою. Партнерами по цій фірми Дахно с Мусієнко лишаються й нині.

Офіційно фірми-конкурентки «Мікс» та «Екотех» приписані за різними адресами, однак в ЄДР у них офіційно вказаний один і той же контактний номер телефону.

«Мікс» регулярно виграє тендери різних бюджетних установ у Дніпродзержинську, загалом за останні сім років фірма отримала замовлень на 43,97 млн грн.

Щодо «Екотеху», то він поки виграв тільки один тендер – у січні цього року на постачання палива комунальному автотранспортному підприємству, загалом на 2,86 млн грн. Єдиним допущеним конкурентом був «Мікс».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...