App Store Google Play

УДАР контролює процес перейменування скверу в центрі Дніпропетровська

12.03.2015 15:32
УДАР контролює процес перейменування скверу в центрі Дніпропетровська

"УДАРівці" Дніпропетровська зібрали майже півсотні підписів за перейменування скверу імені Леніна, який знаходиться біля Дніпропетровської облдержадміністрації, в сквер імені Героїв АТО.

Серед підписантів - депутати міської ради, представники громадських організацій та відомі люди мегаполісу.

«Сьогодні десятки тисяч бійців щодня жертвують своїми життями заради того, щоб Україна могла існувати як незалежна держава. Вони ризикують кожну хвилину, оберігаючи мир в наших будинках. Тому перейменування скверу Леніна до скверу імені Героїв АТО потрібно і тим, хто відстоює нашу країну в бою , і тим, хто допомагає в тилу! І найголовніше, - саме так ми зможемо зберегти для нащадків пам'ять про тих, хто своєю кров'ю, своїм життям заплатив за мирне небо над Україною!», - з таким словами звернулася на 62-ій сесії міської ради координатор Молодіжного крила партії "УДАР Віталія Кличка" Яна Ставицька.

Про це вона написала на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Ініціатори перейменування відповідні заяви подали на розгляд в.о. міського голови Галині Булавці та в управління архітектури міськради.

"Усі, хто підтримав ініціативу, вважають, що перейменування - цілком логічне завершення після зносу символу скверу - баральєфа Ілліча зі стели з написом "Перемога комунізму неминуча" та облаштування тут алеї Небесної Сотні", - говорить Яна Ставицька.

До того ж, цей сквер - одне з улюблених городянами місць для прогулянок та відпочинку. В основному, весь свій вільний час тут проводять мами з дітьми. Тому, розповідаючи про те, чому сквер назвали саме так, вони будуть мати можливість розповісти і про ті події, які відбуваються на сході країни.

Нагадаємо, що близько місяця тому координатор Молодіжного крила партії "УДАР Віталія Кличка" Яна Ставицька ініціювала збір підписів за перейменування скверу імені Леніна до скверу імені Героїв АТО.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...