App Store Google Play

Тарифи на перевезення можуть переглянути

11.03.2015 16:12
Тарифи на перевезення можуть переглянути

Питання зниження тарифів на перевезення пасажирів у громадському транспорті на контролі в профільній комісії міськради і громадськості. Про це заявив депутат міськради від Блоку Порошенко, заступник комісії з транспорту Дмитро Грищев ефірі 34 телеканалу.

«У разі зниження вартості палива, будемо ініціювати перегляд вартості проїзду в громадському транспорті», - сказав Дмитро Грищев.

За словами депутата обговорення нових тарифів в транспорті проходило відкрито, представники громадськості були присутні на засіданнях комісії і давали свою інформацію, необхідну для об'єктивних розрахунків вартості проїзду в автобусах.

«Ми знайшли комплексний підхід до розгляду тарифів і розглядали три основні складові, в першу чергу, довжину маршруту і витратну частину собівартості проїзду, яку несе автопідприємство при роботі на маршруті, а також стан рухомого складу. Ми вимагаємо від наших перевізників також оновлення рухомого складу, ми хочемо пересуватися комфортно », - сказав депутат.

Дмитро Грищев зазначив, що разом з громадськими активістами наполягатимуть на можливості перегляду вартість проїзду в автобусах у разі зниження ціни на паливно-мастильні матеріали.

Як відомо, з наступного тижня в Дніпропетровську планується збільшення вартості проїзду від 4 до 6 грн. в автобусах і маршрутних таксі залежно від довжини маршруту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...