App Store Google Play

У Дніпрі поговорять про контроль над місцевими бюджетами

10.03.2015 14:30
У Дніпрі поговорять про контроль над місцевими бюджетами
13 березня у Дніпропетровську відбудеться дискусія "Громадський контроль за місцевими бюджетами". Експерти та активісти говоритимуть про можливості та реалії участі громадськості в бюджетному процесі. Про це повідомила регіональний  координатор проекту Зоя Красовська.

Метою зустрічі є презентація можливостей щодо громадського контролю у бюджетному процесі та локальних ініціатив, які мають досвід відповідної діяльності. У рамках дискусії передбачений діалог між владою, активістами та експертами та виявлення основних перепон на шляху до відкритості та прозорості громадських коштів.

«Київський діалог» також має на меті сприяти розвитку культури громадських обговорень, переведення дискусій у конструктивну площину, вироблення правил ведення діалогу між різними середовищами.

Ця зустріч є другим у Дніпропетровську регіональним заходом у рамках проекту «Київський діалог». Його задача сприяти розвитку місцевих ініціатив, комунікації між активістами та політиками задля досягнення спільних цілей.

Проект передбачає дворічну програму із серії дискусій на актуальні для регіону теми (політичні, соціальні, економічні, екологічні, культурні) із залученням локальних активістів, українських і міжнародних політиків та експертів. В рамках проекту планується виходити за рамки лише обговорення, та працювати над змінами до законодавства та рішеннями місцевих рад, механізмами реалізації важливих ініціатив. Проект підтримує МЗС Німеччини та Фонд «Відродження». Детальніше про проект можна дізнатися на сайті www.kiev-dialogue.org та на сторінці проекту у Фейсбук.

Захід відбудеться 13 березня. Початок реєстрації о 14:30. Місце проведення: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська міська рада (пр. К.Маркса, 75, зала 724). 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...