App Store Google Play

Ринок праці стабілізувався

10.03.2015 10:54
Ринок праці стабілізувався

За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у лютому на ринку праці України спостерігалася стабільність. Кількість вакансій була такою ж, як і в січні. Приріст нових резюме на hh.ua склав 16%, що свідчить про відсутність масових скорочень. У Києві, Одесі й Харкові спостерігався нульовий приріст кількості вакансій, а в Дніпропетровську й Львові — зростання на 4-6%. У лютому виріс попит на ТОП-менеджерів, маркетологів, молодих спеціалістів.

За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у лютому на ринку праці спостерігалася відносна стабільність. Вакансій загалом пропонували стільки ж, скільки й у січні, а нових резюме розмістили всього на 16% більше, ніж у минулому місяці. Такі показники загалом можна назвати позитивними. Так, нульова динаміка вакансій на тлі січневого зростання їх кількості й лютневих економічних потрясінь — ознака стійкості ринку. У той же час відсутність значного зростання кількості нових резюме свідчить про нормальний притік нових резервів. На ринку нема різкого збільшення кількості нових пошукачів, а отже, нема й стрімкого підвищення кількості тих, хто лишився без роботи.

У найбільших містах країни, де роботодавці розміщують майже дві третини вакансій, у лютому також спостерігалася стабільність. У Києві, Одесі, Харкові було стільки ж пропозицій роботи, скільки й попереднього місяця. А в Дніпропетровську й Львові навіть спостерігалося незначне зростання (4-6%). Регіони зони АТО (Донецька і Луганська області) вже досягнули свого дна, і ситуація там незмінна вже кілька місяців. У Донецькій області розміщують у середньому 200-250 вакансій на місяць (ще рік тому показник був 1600-2000 вакансій). У Луганській області пропонують кілька десятків вакансій. Відзначимо, що більшість із цих вакансій — це пропозиції, пов’язані з переїздом до іншої країни. Найактивніше у лютому нові вакансії з’являлися в Київській, Кіровоградській, Житомирській і Волинській області. Найбільшу кількість нових резюме розмістили пошукачі з Черкаської, Рівненської, Львівської і Волинської областей.

У лютому зріс попит на ТОП-менеджерів. Саме в цій проф. сфері спостерігалася найвища позитивна динаміка кількості вакансій у порівнянні з попереднім місяцем. Також значно збільшилася кількість вакансій для молодих спеціалістів, маркетологів, юристів. Менше, ніж у січні, наприкінці зими шукали банківських працівників, спеціалістів із закупівель, журналістів і менеджерів із логістики. Найактивніше нові резюме розміщували спеціалісти в сфері страхування, кваліфіковані спеціалісти виробничої сфери, робочі й мед. представники.

ТОП-10 зарплат у Києві і регіонах

Лютий став місяцем різких стрибків валютного курсу, що додало певної неясності в дані про те, які зарплати готові платити роботодавці та на який заробіток розраховують пошукачі. Найменш постраждали від стрибків курсу програмісти та QA спеціалісти, які працюють в аутсорсингових компаніях. Їм традиційно пропонують зарплату в доларах, яка не залежить від поточного курсу національної валюти. Щоправда, навіть незважаючи на складний місяць, до ТОП-10 потрапили не лише програмісти, але й адміністративні працівники та керівники.

 

Професія

Зарплата

1

Директор представництва американської інвестиційної компанії

До 10 тис. USD

2

Керівник інтернет-проекту відео онлайн-консультацій

До 4 тис. USD

3

Senior ASP.NET Developer

До 4 тис. USD

4

Head of Advertising Operations Depаrtment

3500 USD

5

C++ 3D Graphics Developer

До 3200 USD

6

Drupal developer

До 3200 USD

7

Tableau developer

До 3000 USD

8

C++ developer for Linux

До 3000 USD

9

Прес-аташе/PR у міжнародну консалтингову компанію

2 тис. USD

10

Юрист-аудитор для допомоги бізнесу у боротьбі з корупцією

2 тис. USD

 

ТОП-10 зарплат у регіонах

Регіональний ТОП-10 у лютому суттєво не змінився. Максимальні зарплати пропонують програмістам, банківським керівникам і регіональним представникам.

Професія

Регіон

Зарплата

Middle/Senior Asp.Net MVC developer

Дніпропетровськ

3200 USD

C++ developer for Linux

Дніпропетровськ

3000 USD

IOS Developer

Дніпропетровськ

3000 USD

ASP .NET Developer

Одеса

2700 USD

Senior Frontend Developer

Львів

2000 USD

Директор із персоналу (велика ритейл мережа)

Дніпропетровськ

40 тис. грн

Керівник відділення банку

Регіони України

До 30 тис. грн

Business Development Manager (IT продажі)

Львів

20 тис. грн

Інспектор по роботі з проблемними активами (банк)

Регіони України

До 20 тис. грн

Регіональний менеджер із продажу

Житомир

10 тис. грн

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...