App Store Google Play

Двоє дівчат хочуть пройти пішки всю Україну

06.03.2015 17:08
Двоє дівчат хочуть пройти пішки всю Україну

Дві дніпропетровчанки пройдуть пішки через всю Україну. Маршрут подорожі - від Російського кордону до Словаччини. Похід триватиме приблизно 2,5 місяці, а протяжність всіх пройдених доріг складе близько 1,5 тисячі кілометрів.
Проект носить назву "Inside of living".

Професійний пейзажний фотограф і тренер акторської майстерності об'єдналися для втілення в життя великого проекту. В планах у Насті Євсюкової та Олі Соловйової подолати пішки 6 великих міст України.
Приблизний маршрут подорожі: Харків, Полтава, Київ, Біла Церква, Вінниця, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Мукачеве, Ужгород. Дівчата на відпочинок будуть зупинятися в наметах або у коучсерферів.

Для походу дівчата планують купити спеціальне спортивне спорядження, а в самому поході гроші хочуть використовувати по мінімуму.
Купівля екіпіровки - не єдина підготовка до проекту, Оля і Настя  тренуються проходити багатокілометрові відстані. За останні два місяці вони пішки подолали близько 200 кілометрів по Дніпропетровську.
Кожен бажаючий може відчути себе мандрівником і взяти участь в одній з таких прогулянок.

Дівчата щодня будуть складати звіти про свої пригоди: тексти зі своїми враженнями від нових місць, фотографії, відео. По закінченню проекта Настя і Ольга підготують 16 відео та документальний фільм.
Завдяки активним дніпропетровчанкам з'явиться перша стежка по Україні - United Ukraine Trail! По цій дорозі зможе пройти кожен мандрівник для того, щоб зібрати максимум позитивних емоцій і вражень від рідних просторів.

Дівчата хочуть, щоб до їх проекту приєдналися й інші українці. «Найбільше очікування для нас - щоб наш проект знайшов відгук у серцях людей, щоб ми змогли показати Україну з найкращого боку, об'єднати людей і отримати насолоду від процесу», - розповіли  дніпропетровчанки.

фото - Міша Плошенко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...