App Store Google Play

Штаб національного захисту засудив обрання сепаратистки в.о. мера Дніпра

05.03.2015 18:02
Штаб національного захисту засудив обрання сепаратистки в.о. мера Дніпра

Штаб національного захисту Дніпропетровської області виступив із заявою щодо кадрових змін у керівництві Дніпропетровської міської ради.

У заяві за підписом керівника Штабу, народного депутата Брія Берези, засуджується обрання секретарем Дніпропетровської міської ради, за сумісництвом в.о. міського голови Дніпропетровська запеклої регіоналки Галини Булавки. при цьому проти звільнення колишнього секретаря міськради Максима Романенка Штаб не заперечує.

"Усунення з посади попереднього секретаря міської ради та в.о. міського голови Максима Романенка є дуже довгоочікуваним, після перемоги Майдану, рішенням депутатів. М.Романенко був не лише членом Партії регіонів, але і фактично представником одіозного Олександра Вілкула у Дніпропетровську. Відповідно він – головний організатор і керівник численних корупційних схем з розкрадання комунальної власності та бюджетних коштів міста. Окрім того, враховуючи пов`язаність Романенка з проросійською криворізько-ахметівською командою, залишення його тривалий час на високій посаді створювали постійну небезпеку удару в спину у випадку поширення російської агресії на наш регіон.
Тому Штаб цілком підтримує ту політичну волю, яка нарешті з`явилася у правоохоронних органів, депутатів міської ради та керівництва області у знищенні корупції та п`ятою колони сепаратистів у місті", - йдеться в заяві.

Як відомо,  на сесії Дніпропетровської міською радою новим секретарем міської ради та відповідно в.о. міського голови було обрано Галини Булавку, яка належить до старої адміністративної команди та звикла пристосовуватися до будь-якої влади – від сепаратистів до націоналістів. В послужному списку Г.Булавки є і знакова участь у 2004 році у відомому сепаратистському з`їзді у Сєвєродонецьку, який був першою спробою розколоти країну, і вже свіже, у жовтні 2014 року, перебування у виборчому списку антиукраїнського Опозиційного блоку на виборах до Верховної Ради України. Це обрання Юрій Береза коментує доволі жорстко.

"Людина з такими поглядами, а точніше з такою безпринциповою позицією не може не лише очолювати Дніпропетровськ, але й взагалі - працювати в органах влади. Це ганьба для нашого українського міста, яке фактично зупинило російську агресію на сході України! ому Штаб виступає категорично проти обрання Г.Булавки секретарем міської ради та в.о. міського голови", - йдеться в заяві.

Штаб Національного захисту Дніпропетровської області вимагає скликання позачергової сесії міської ради з метою обрання справді нового керівника міста з числа достойних та патріотичних депутатів міської ради, які матимуть підтримку громадськості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...