App Store Google Play

Держгірпромнагляд завержив розслідування газових отруєнь

05.03.2015 10:03
Держгірпромнагляд завержив розслідування газових отруєнь

У січні 2015 року на території міста Дніпропетровська сталося 2 нещасних випадки, в результаті яких від отруєння чадним газом загинули 4 мешканці житлових будинків.

Проведеними технічними розслідуваннями обставин та причин нещасних випадків комісіями теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області з`ясовано, що основними причинами випадків стали несправність автоматики безпеки побутових газових приладів, непридатність димових і вентиляційних каналів для відводу продуктів згорання газу та порушення кратності повітрообміну газифікованих приміщень.

Окрім того, організаційними причинами нещасних випадків визначено неякісне виконання планового технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та низький рівень відомчого контролю за якістю виконання робіт з технічного обслуговування.

Обставини та причини нещасних випадків при користуванні газом у побуті, а також заходи щодо запобігання аналогічних трагедій обговорили під час наради, проведеної територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області з представниками регіональної компанії з газопостачання та газифікації ПАТ «Дніпрогаз».

Керівництву ПАТ «Дніпрогаз» на підставі проведеного аналізу причин нещасних випадків фахівцями теруправління Держгірпромнагляду запропоновано комплекс заходів з підвищення якості проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, посилення відомчого контролю за виконанням робіт, організації навчання та підвищення кваліфікації фахівців підприємства, які виконують ремонт та обслуговування побутових приладів  та апаратів закордонного виробництва тощо.

Матеріали технічних розслідувань направлені до органів прокуратури для подальшого реагування в межах чинного законодавства.

Теруправління Держгірпромнагляду також закликає жителів Дніпропетровської області до суворого дотримання правил користування газовими приладами, що допоможе зберегти здоров`я та життя.

Газотехнічні фахівці Держгірпромнагляду застерігають: забороняється використовувати газові прилади із несправною автоматикою безпеки, несправні димоходи, а також бездимохідні газові прилади з відведенням продуктів згорання газу в приміщення. У будинках, які обладнані приладами з відводом продуктів згорання в димоходи, не допускається влаштування витяжної вентиляції зі штучним спонуканням.  

Нагадаємо, 24 січня 2015 року отруєння чадним газом при використанні побутового газового проточного водонагрівача закордонного виробництва стало причиною смерті двох мешканців житлового будинку по вул.Погребняка у Дніпропетровську.

Пізніше, 31 січня 2015 року, в приватному будинку по вул.Дослідній внаслідок отруєння чадним газом загинули двоє мешканців – жінка 1963 року народження та молодий чоловік 1992 року народження.

За даними Держгірпромнагляду України, з початку 2015 року в Україні (станом на 27.02.15) під час використання газу в побуті сталося 17 нещасних випадків, внаслідок чого постраждали 34 людини, загинули 18.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...