App Store Google Play

Хто ускладнює життя переселенців на Дніпропетровщині?

25.02.2015 12:21
Хто ускладнює життя переселенців на Дніпропетровщині?

Півроку тому Германія подарувала Україні модульні містечка, у яких мають селити переселенців з зони АТО. Це металеві конструкції ззовні виглядають як контейнери, всередині влаштовується житло в спартанському стилі. Основна стаття видатків на утримання цих модулів – це електроенергія (опалення, готування їжі, освітлення). Гроші за проживання у цих містечках мають платити самі переселенці.

Наразі в Україні вже влаштовано та закінчується збір модулів у семи містах. Тарифи у всіх дуже різні. Найбільш високі у Дніпропетровській області. Хоча вартість електроенергії по всій Україні не дуже різниться.

Однак глава Дніпропетровської обласної ради Євген Удод вважає, що це не здирництво жадібних чиновників на місцях, а «проблема з адекватністю калькуляції вартості проживання для переселенців».

Місто Ціна за 1 койкомісце, грн./місяцьПримітки
Нікополь (Дніпропетровська)845«На даний момент проблема – в адекватності калькуляції вартості проживання для переселенців», – вважає Удод.
Кривий Ріг (Дніпропетровська)845Це "очікувана вартість".
Дніпродзержинськ (Дніпропетровська)500 
Павлоград (Дніпропетровська)588Щоб знизити вартість проживання в модулях на 200 гривень, влада планує відмовитись від обслуговування, охорони та прибирання території.
Дніпропетровськ400 
Запоріжжя319Оплата електрики – 265 грн., холодної води, каналізації та вивозу сміття – 54 грн.
Харків102Вартість становить близько 500 грн., але більшу частину компенсують з міського бюджету

Держава щомісяця виплачує переселенцям допомогу в розмірі: 884 грн. для непрацездатних осібі 442грн. для працездатних. При цьому  щомісячна сума на всю сім’ю (незалежно від кількостіїї членів) не може перевищувати 2,4 тис. грн.

Водночас родина з чотирьох осіб за проживання в модульному будиночку повинна буде заплатити від 1,2 до 3,4 тис. грн. в місяць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...