App Store Google Play

Волонтери обговорили нагальні питання

24.02.2015 16:21
Волонтери обговорили нагальні питання
Ввечері 23 лютого у «Фонді оборони країни» зібралися волонтери Дніпропетровська, щоб скоординувати свої дії на найближчий час. У нараді взяли участь голова правління Фонду Павло Хазан та радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа, а також запросили представника ОК «Південь». Обговорили кілька найгостріших питань.

Зокрема, йшлося про те, як створити єдину систему звітності в армійських підрозділах, аби волонтери могли ставити на облік все те, що вони привозять: тепловізори, бронежилети, шоломи, теплий одяг, аптечки, медичне обладнання тощо. Наразі документообіг передбачає купу паперів, проте під час війни така бюрократія є недоречною.

На думку волонтерів, усі акти прийому-передачі майна та звітність мають вміщуватися буквально на 1 сторінці А4. Саме за такою схемою працюють відповідні військові структури НАТО.

Голова правління «Фонду оборони країни» Павло Хазан разом з волонтерами пообіцяв звернутися з цього питання  із офіційним листом до Міністерства оборони України. 

Обговорили волонтери також питання забезпечення військово-польового шпиталю у Красноармійську одноразовим посудом, а також вирішення проблеми накопичення пластикового сміття.   

Ще одне питання стосувалося налагодження постачання води в армійські підрозділи. У більшості зн их є пересувні водоочисні станції, проте в них вже слід замінити вугільні фільтри та ультрафіолетові лампи, або й узагалі придбати нові.  

Під час наради також вирішили, що «Фонд оборони країни» звернеться до Облавтодору, щоб терміново првоести ямковий ремонт дороги, котра веде з Красноармійська до Дніпропетровська, адже нею постійно возять поранених з військового шпиталю. Через стан дорожнього покриття вже вийшли з ладу кілька «швидких», до того ж тряска по дорогах погано похзначається на стані поанених бійців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...