App Store Google Play

Підсумки реєстрації на ЗНО на Дніпропетровщині

23.02.2015 16:42
Підсумки реєстрації на ЗНО на Дніпропетровщині

У п'ятницю, 20 лютого, завершився дуже великий етап - реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання 2015. Точніше, це був останній день подачі документів, але для абітурієнтів Дніпропетровської області. Можливість створювати реєстраційні картки для подачі на ЗНО завершилася.

Про це 23 лютого в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

 

За словами керівника процесу оцінювання, цьогорічна кампанія була плановою. Станом на 13 лютого не було жодної школи, де не були створені реєстраційні картки абітурієнтів. Тобто, всі підготовчі процеси були завершені на тиждень раніше.

"На сьогоднішній день нами відпрацьовано майже 98% реєстраційних заяв абітурієнтів. Ця реєстраційна сесія проходила дуже спокійно і планово. Але ще не всі реєстраційні документи до нас прийшли. Ми ще чекаємо документи випускників минулих років. Сьогодні по нашому району ми маємо 20, 5 тис. вже відпрацьованих реєстраційних документів. Очікуємо ще 1,5 тис., які знаходяться в дорозі. Залишилося відпрацювати близько 2%, це близько 15 шкіл по всій області, документи з яких ще доходять", - повідомила журналістам пані Горбенко-Хвастунова.

4 тис. абітурієнтів вибрали для здачі 1 предмет для тестування, тобто можна зробити висновок, що 1/5 частина абітурієнтів не збирається вступати до вищих навчальних закладів України взагалі або збираються вступати за кордон. Якщо прогнози справляться, це буде новим рекордом - минулого року таких було 11%.

15 672 випускника подали на базовий рівень і лише 1 245 - на поглиблений з української мови та літератури, з математики - 9 323 випускника на базовий і 1 319 на поглиблений. Враховуючи те, що жоден вуз Дніпропетровської області не виставив конкурс на поглиблений рівень, можна сказати, що абітурієнти, які подали на нього документи, або перевіряють себе, або будуть надходити в інші області або інші регіони, де цей іспит буде затребуваний.

Якихось надзвичайних подій в перестановці акцентів у Дніпропетровській області не було. На другому місці після української мови та літератури другий обов'язковий предмет - математика, на третьому - історія України, більшість абітурієнтів обирають біологію та іноземну мову, так, наступне місце в рейтингу - англійська мова, далі географія, фізика, хімія, російська мова. На французьку, німецьку та іспанську подали заявки найменше абітурієнтів. Німецька - 174, французька - 183, а іспанська - всього 9 абітурієнтів.

Абітурієнти матимуть можливість до 6 квітня виправляти свої дані або змінити рівень з української мови та літератури. А до 1 квітня вони будуть мати можливість вносити зміни в дані з інших предметів, а також відмовитися від здачі ЗНО.

Для абітурієнтів, які проживали на окупованій території - в АРК Крим, Севастополі або Донбасі термін реєстрації для участі в зовнішньому незалежному тестуванні продовжено до 20 квітня 2015 року. Ці абітурієнти можуть надсилати документи за звичайною або електронною поштою.

"Ми будемо розглядати ці пакети документів і робити все можливе, щоб зареєструвати їх. Додаткова сесія для них проходитиме з 9 червня. Якщо ця категорія, яка не зможе з поважних причин бути присутніми на тестуванні з української мови та літератури 9 червня, вони матимуть можливість здати тести додатково 27 червня", - резюмувала директор Центру незалежного оцінювання знань.
Дніпропетровська область зараз є лідером за кількістю зареєстрованих учасників на сесію ЗНО. Раніше пальма першості була у Донецькій області, яка була найбільш густонаселеною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...