App Store Google Play

«Натоліч» презентує новий кліп «Текіла»

13.02.2015 09:25
«Натоліч» презентує новий кліп «Текіла»

Дніпропетровський гурт «Натоліч» офіційно запросив всіх на презентацію свого нового кліпу «Текіла».  Прем`єра, якого відбудеться 21 лютого у концертному залі «Підпілля Махно». Наразі кліп знаходиться у стадії постпродакшену.

 

– Ідея  «Текіли» – переслідування власної мрії. Сценарій кліпу був придуманий ще у жовтні 2013 року, а от зйомки тривали 3 місяці, – говорить режисер Олексій Тараненко. – Організаційні питання зайняли багато часу. Отримання дозволу для знімання кліпу у електричках, на даху та інших місцях – процедура довга. Але за жодну використану локацію (а їх було понад десять) грошей не просили.

 

– В сюжеті нового кліпу досить цікава історія, але не будемо відразу розкривати всіх таємниць, – інтригує  представник гурту постпродакшену Андрій Алексенко. – Але найцікавішими моментами були зйомки на їх концерті і сцени з людьми. Коли знімали останню сцену в електричці, люди взагалі не розуміли, що відбувається. А декілька туристів знімали  на телефони з різних боків все, що відбувається навколо нас.

           

Самі ж учасники гурту «Натоліч» не скривають власних вражень щодо зробленої роботи. Хлопці певні: настрій був хороший, і можливо, він передасться і глядачам, бо знімальний процес був дуже цікавим, а зйомки проводилися синхронно та екстремально.

 

– У мене так склалося в житті, що дівчата часто асоціюються зі шкідливими звичками: вони дуже приємні, але для організму бувають шкідливі. В нашому кліпі дівчина асоціюється з текілою. Начебто п'янієш, а вранці погано. Мені здається, що це життєве порівняння. Але не подумайте, я не пропагую алкоголь, зізнається учасник гурту «Натоліч» Костянтин Рафальський.  

 

– Це наш другий кліп, тому подібний досвід вже є. Подібний досвід зйомок кліпу в нас вже є. Хоча вони зовсім різні. І за часом знімання теж, – зауважує учасник гурту «Натоліч» Денис Рейс. – Протягом усіх зйомок ми відчували себе дуже комфортно. У режисера є бачення, яке він нам чітко пояснив, тому камери ми не соромилися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...