App Store Google Play

Мінські домовленості спрямовані проти добровольчих батальйонів?

12.02.2015 14:37
Мінські домовленості спрямовані проти добровольчих батальйонів?

Пункт 10 Мінського документу передбачає роззброєння всіх незаконних груп, пише на своїй сторінці в соціальній мережі народний депутат Андрій Денисенко. На його думку, цей пункт вдарить не настільки по банд формуваннях терористів, скільки по добровольчих батальйонах, зокрема, ДУК Правого сектору.

«Оскільки формування російських найманців проходять за законом про «особливий статус» Лугандону і їх пропонують легалізувати як "народну міліцію", очевидно, що ця теза відкрито і адресно спрямована проти збройних добровольчих формувань Правого сектору», - пише Денисенко.

На думку народного депутата, ліквідація ПС, як і добровольчих батальйонів, може забезпечити виведення російських військ із Донбасу є «трагічним самообманом» і може привести до фатальних наслідків як на фронті, так і всередині країни.

«Вважаю, що збройні формування Правого сектору слід не ліквідовувати, збурюючи незадоволення суспільства на радість Путіну, а легалізовувати і включати в систему державної безпеки, підпорядковуючи безпосередньо Президенту як Верховному головнокомандувачу», - бачить вихід із ситуації Денисенко.

Аби прояснити цей момент для себе і суспільства, депутат спрямував звернення до Президента з проханням роз'яснити, чи є Добровольчий український корпус та інші підрозділи ПС, які зі зброєю в руках боронять незалежність та територіальну цілісність України від агресії російських окупантів, тими «незаконними групами», які підлягають роззброєнню згідно п.10 Мінського документу від 12 лютого.

«Хочу нагадати пану Порошенку, а також всім колегам-депутатам, що без ратифікації парламентом підписаний в Мінську документ - не більше, ніж декларація про наміри. І взагалі не варто забувати нікчемності Мінську-1 та ціни будь-яких договорів з Росією. Хочеш миру - готуйся до війни. Хочеш миру із Росією – воюй», - резюмує депутат від Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...