App Store Google Play

На ринку праці - пожвавлення

06.02.2015 09:12
На ринку праці - пожвавлення

У січні на ринку праці збільшилася кількість як вакансій, так і резюме. Позитивна динаміка на ринку праці спостерігається вперше за кілька місяців. Найбільша кількість пропозицій про роботу було опубліковано в таких проф. сферах, як «Інформаційні технології», «Продажі», «Маркетинг», «Адміністративний персонал», «Банки». Найактивніше шукали роботу молоді спеціалісти, керівники, ІТ-спеціалісти, фінансисти й бухгалтери, а також адміністративні працівники. У зв’язку зі зростанням кількості резюме, збільшився рівень конкуренції серед пошукачів.

Незважаючи на кризу в економіці й затяжні свята, для ринку праці січень виявився місяцем зростання. За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, вперше за кілька місяців спостерігалася позитивна динаміка вакансій і значна позитивна динаміка резюме. У порівнянні з груднем 2014 року, першого місяця поточного року кількість пропозицій збільшилася на 9%. Значною була і кількість нових резюме на сайті. У порівнянні з попереднім місяцем, на сайті hh.ua пошукачі розмістили на 24% більше нових резюме.

У порівнянні з груднем, найактивніше роботодавці розміщували вакансії у Житомирській, Волинській, Закарпатській і Хмельницькій областях. Проте в містах, де традиційно відкривають найбільшу кількість вакансій, цього місяця спостерігався незначний спад активності роботодавців. Так, у Києві опублікували на 8% менше вакансій, ніж у грудні 2014, в Дніпропетровську — на 5%, в Одесі — на 18%, у Львові — на 14%, у Харкові — на 11% менше, ніж попереднього місяця.

Триває падіння на ринку праці Луганської і Донецької областей. Цього місяця кількість вакансій тут упала на 15%. Загалом у Донецькій області в січні було відкрито 162 вакансії, а в Луганській — 33, і в більшості випадків пропонували переїзд кандидата до інших міст України або закордон.

Найактивніше шукали в січні домашній персонал, медичних представників і фармацевтів, спеціалістів сфери продажу й закупівель, кваліфікованих спеціалістів на виробництво. Саме в цих проф. сферах у порівнянні з попереднім місяцем кількість вакансій збільшилася майже на четверту частину. Найменш активно, у порівнянні з груднем, шукали керівників, робочий персонал і молодих спеціалістів. Тим не менше, проф. сфери, що є лідерами за кількістю вакансій, лишилися незмінними: ІТ, продажі, маркетинг, адміністративний персонал, банківська сфера. Найбільшу кількість резюме розмістили молоді спеціалісти, фахівці з продажу, ІТ-спеціалісти, фінансисти й бухгалтери, а також адміністративні працівники.

ТОП-10 зарплат у Києві і регіонах

Початок року не приніс особливих змін у рівні пропонованих зарплат. У зв’язку зі зростанням і нестабільністю курсу євро і долара все менше роботодавців зазначають зарплату в цих валютах, віддаючи перевагу фіксуванню суми в гривнях. Винятки, як правило, становлять деякі міжнародні фірми та аутсорсингові ІТ-компанії. Загалом як ТОП-10, так і ТОП-100 столичних зарплат складається переважно із пропозицій для програмістів.

ТОП-10 зарплат у Києві

 

Професія

Зарплата

1

C++ Developer/Programmer

3000 USD

2

PHP developer(web development)

2000-3000 USD

3

Керівник підрозділу продажу (стоматологічна продукція)

2500 USD

4

Senior Java Developer

2000-2800 USD

5

ASP .NET Developer

2000-2700 USD

6

Angular JS Expert

2000-2700 USD

7

Middle PHP Developer for Symfony2

2000 USD

8

Tech Game Designer

1500-2000 USD

9

Директор із продажу

20-40 тис. грн

10

Корпоративний аудитор

Від 20 тис. грн

 

ТОП-10 зарплат у регіонах практично не змінюється. Як і в столиці, тут затребувані хороші програмісти. Суттєвою регіональною відмінністю можна назвати значну кількість пропозицій від банків, яким потрібні співробітники в регіональні офіси.

ТОП-10 зарплат у регіонах

Професія

Регіон

Зарплата

Senior Javascript / Front-End Developer

Дніпропетровськ

3500-4000 USD

Project Manager/Team Lead (Telecom, VOIP)

Харків

Від 3500 USD

Middle .NET developer

Харків

Від 2000 USD

Logistics/Transport Assistant (місія ОБСЄ)

Харків

988 EUR

Керівник відділення банку

Регіони України

До 30 тис. грн

Business Development Manager (IT Sales)

Львів

До 20 тис. грн

Юрисконсульт (банк)

Бердянськ

До 20 тис. грн

Інспектор з роботи з проблемними активами

Регіони України

До 20 тис. грн

Менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів

Регіони України

До 19 тис. грн

Керівник служби управління персоналом

Харків

Від 15 тис. грн

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...