App Store Google Play

Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ

06.02.2015 12:37
Коломойського таки висунули на посаду президента ФФУ
Президента ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ), голову Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського висунули кандидатом на посаду президента Федерації футболу України, повідомляє Інтерфакс.

Як повідомила в четвер прес-служба ФФУ, його кандидатуру підтримала Федерація футболу Волині. 19 січня ця регіональна федерація підтримала кандидатуру радника глави СБУ, колишнього директора турніру "Євро-2012" в Україні Маркіяна Лубківського, але після заяви останнього про зняття своєї кандидатури підтримала на своєму засіданні 4 лютого І.Коломойського.

Загалом робоча група з підготовки позачергового конгресу ФФУ, який відбудеться 6 березня, обробила протоколи засідань керівних органів 47 із 49 колективних членів ФФУ.

42 колективні члени підтримали кандидатуру віце-президента Федерації футболу України, в. о. голови ФФУ Андрія Павелка на посаду президента федерації, Федерація футболу Львівської області запропонувала кандидатуру свого керівника Ярослава Грисьо, Асоціація "Футбол-Захід" - М.Лубківського, який 28 січня заявив про відмову брати участь у виборах.

Вибори президента ФФУ відбудуться на позачерговому звітно-виборному конгресі федерації 6 березня. Згідно з процедурою, колективні члени висувають кандидатів на виборні посади ФФУ до 6 лютого.

Як повідомлялося, президент ФФУ Анатолій Коньков із 26 січня йде у відпустку "з подальшим звільненням з обійманої посади", виконком ФФУ призначив віце-президента, голову федерації футболу Дніпропетровської області Андрія Павелка в. о. президента федерації до проведення позачергового конгресу та виборів нового президента.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...