App Store Google Play

ЗНО на Дніпропетровщині продовжує бити рекорди

02.02.2015 16:07
ЗНО на Дніпропетровщині продовжує бити рекорди

ЗНО-2015: На Дніпропетровщині для складання тестів зареєструвались рекордні для України 24 тис учасників.

Наразі область перевищує показники інших регіонів мінімум у два рази. Така кількість учасників також вже більше, ніж у минулому році, коли на Дніпропетровщині тестування складали близько 20 тис вступників. Нагадаємо, що реєстрація на основну сесію триває до 20 лютого. Наразі Регіональним центром оцінювання якості освіти опрацьовано вже майже 7 тис пакетів документів від учасників ЗНО. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Зазначимо, що цьогоріч сертифікати минулих років уже не будуть дійсними. Це є одна з причин суттєво пожвавлення реєстраційної кампанії. Отримати необхідні консультації майбутні абітурієнти можуть у спеціальних пунктах реєстрації. На базі вищих навчальних закладів області вже працюють 9 таких пунктів. 

 У 2015 році список предметів тестувань ЗНО складається з 12 дисциплін. Зокрема, це українська мова та література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови. Для складання можна обрати не більше 4 предметів.

Як повідомлялось раніше, тести з української мови і літератури та математики матимуть два рівні складності - базовий та поглиблений. Які основні відмінності між тестами можна дізнатися з відеоінструкції Українського центру оцінювання якості освіти. Також у цьому році замість тестових балів введено позначки «склав» або «не склав».

Нагадаємо також, що вносити зміни до реєстраційних даних можна буде до 6 березня 2015 року. Зокрема, це стосується корегування рівня складності у тестуваннях з української мови та літератури. Інші зміни можна буде вносити аж до 1 квітня.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 24 квітня 2015 року. Передбачається, що додаткова сесія триватиме з 9 червня по 9 липня 2015 року.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині працює 1009 шкіл. Тут навчається понад 280 тис школярів. З них близько 17 тис є учнями одинадцятого класу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...