App Store Google Play

Заарештовано майно і розрахунковий рахунок редакції газети «Лица»

02.02.2015 13:22
Заарештовано майно і розрахунковий рахунок редакції газети «Лица»
На все майно і кошти на розрахунковому рахунку Приватного підприємства «Авеню», яке є видавцем-редакцією дніпропетровської газети «Лица», накладено арешт, повідомляє сайт видання.

«Накласти арешт на все майно, яке належить боржнику: ПП «Авеню»... в межах суми звернення стягнення: 90.009, 70 грн. ...», - Йдеться у Постанові про арешт майна боржника на оголошення заборони на його відчуження від 27.01.15г.

«На підставі рішення суду накласти арешт на кошти, що містяться на рахунку (ах) і прінаджелат боржнику: ПП «Авеню», - йдеться у Постанові про арешт коштів боржника від 27.01.2015г.

Стягувач - ТОВ «АТБ-маркет», власник мережі супермаркетів «АТБ».

«АТБ-маркет» судиться з редакцією газети «Лица» з 2009 року з приводу опублікування двох статей: «Про ступені вседозволеності (Роздуми в День незалежності)» і «Послідовники дона Корлеоне, або Відкритий лист до УСБУ в Дніпропетровській області».

Автор обох статей - відома дніпропетровська активістка Любов Каптєла, на дату публікації - голова Громадської організації «Форум порятунку Дніпропетровська», координатор Громадської організації «Громадянський актив Дніпра - ГРАД».

Останнє рішення, яке набрало законної сили, Постанова від 03.12.2014, яке ухвалили іменем України судді Вищого господарського суду України: головуючий суддя А.Г. Полянський, судді А. Кравчук і Г.М. Мачульський: «Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» задовольнити».

Дане рішення унеможливлює подальший вихід газети «Лица», позаяк на розрахунковому рахунку редакції арештовані грошові кошти, що надійшли у січні, через «Укрпошту», від читачів за передплату газети на весь 2015 рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...