App Store Google Play

Хлопці з "Дніпро-1" передали до СБУ десяток пособників терористів

29.01.2015 16:47
Хлопці з "Дніпро-1"  передали до СБУ десяток пособників терористів

У Пісках, де постійно знаходиться полк "Дніпро-1", ситуація напружена, хоча кількість обстрілів дещо зменшилась. Про це повідомив комбат "Дніпра-1", народний депутат Юрій Береза.

"Не дивлячись на це, хлопці знаходяться у повній бойовій готовності. Усі стоять на позиціях. Пункт "Мост" знаходиться під обстрілами з боку Красногорівки (артилерія, ГРАД, міномети). Втрати серед особового складу полку "Дніпро-1" відсутні", - повідомив нардеп на своїй сторінці у Фейсбук.

Що стосується Маріуполя, то за інформацією Берези там відносно спокійно. Під постійними обстрілами знаходяться прилеглі до Маріуполя населені пункти, у яких зконцентровані українські військові підрозділи.

Полк "Дніпро-1" регулярно патрулює Маріуполь, та стратегічні об'єкти розташовані у місті. Крім того, постійно ведеться робота по Чармалику, Гнутово та інших населених пунктах.

"Сьогодні у Гнутово полком "‎Дніпро-1"‬ була проведена зачистка (район 12-го блокпосту). У результаті затримано близько 10 осіб, підозрюваних у співпраці з терористами. Їх передано до органів Служби Безпеки. Чармалик обстрілюється мінометами та артилерією терористів з лівого і правого флангів. У селищі знаходиться група бійців "Дніпро-1". Сектор "Б" вздовж усієї лінії зіткнення ведуться обстріли наших позицій", -  пише Юрій Береза.

Він також додав, що у напрямку Дебальцевого регулярно йдуть бої. Наразі йде перекидання військової техніки з РФ у Луганському напрямку. На території Фащівки, Перевальського району Луганської області помічене скупчення військової техніки - тестовані КАМАЗи, танки й "Урали".

"Усі готові до різкого погіршення ситуації, але сподіваємося на краще.
Перемога за нами!", - підкреслив нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...