App Store Google Play

В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

27.11.2014 18:02
В ОДА віддали проект логотипу області на розсуд мешканців

Нещодавно Дніпропетровською обласною державною адміністрацією було презентовано новий логотип області. Однак він викликав досить неоднозначні емоції серед населення.

У зв'язку з настільки негативною реакцією жителів керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації було прийнято рішення про винесення даного питання на загальне обговорення.

«Ми звертаємося до всіх жителів регіону. Ми звертаємося до всіх креативним компаніям, дизайнерським групам і творчим людям, якщо для вас це не байдуже. Ми запрошуємо Вас взяти участь у розробці нового логотипу та бренду Дніпропетровської області. 15 грудня ми будемо підбивати підсумки», - заявив радник губернатора Борис Трейгерман.

На сайті облдержадміністрації можна вносити свої пропозиції. У комісії буде кожен житель області. Запропоновані варіанти будуть демонструватися на сайті адміністрації.

Також Борис Трейгерман зазначив, що перш, ніж пропонувати свої варіанти бачення логотипу, необхідно детально ознайомитися з поняттям «логотип» і його особливостями.

«У логотипу є чітко сформульовані і певні особливості. Це не повинна бути просто красива картинка. Нам потрібен логотип, який буде характеризувати нашу область», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...