App Store Google Play

Переселенці вийдуть на мітинг

31.10.2014 10:57
Переселенці вийдуть на мітинг

2 листопада, в день виборів так званої ДНР, переселенці з Донбасу вийдуть на мітинг на Європейську площу в Дніпропетровську. У такий спосіб вони хочуть продемонструвати,  що вони дуже вдячні українській армії і волонтерам, які захищають українську Донбас і що там є справжні патріоти, які хочуть жити в Україні. Акція пройде ще у сімох  містах України.

Об 11 ранку переселенці з Донбасу зберуться на мітинг на Європейській площі Дніпропетровська. Це перша акція, яка покликана об'єднати переселенців-патріотів не лише у Дніпропетровську, а й в інших містах України.

«Така акція пройде у восьми містах України. За попередніми даними, у Дніпропетровську на марафон «Донбас проти терору і нелегітимних виборів» прийдуть близько сотні переселенців, - розповіла на прес-конференції мешканка Донецька Дар'я Кропива. - Ми хочемо продемонструвати, що в Донецькій і Луганській областях дуже багато патріотів і ми хочемо жити в Україні і повернутися додому в український Донбас».

Донеччани планують заспівати свої улюблені пісні, не обійдеться і без гімну України. У такий спосіб люди, що вимушені були залишити свої домівки, хочуть познайомитися один з одним і об'єднатися для допомоги дніпропетровським волонтерам, які споряджають українських бійців в зоні АТО.

«Волонтери дуже нам допомагають, також вони забезпечують українську армію, яка захищає нашу землю. Тому і ми хочемо допомагати волонтерам, матеріально поки не можемо, але готові хоча б в'язати шкарпетки і допомагати «руками», - говорить дівчина. - Адже хлопці з усіх міст України зараз захищають наш рідний Донецьк, ми дуже вдячні і молимося за українську армію ».

Переселенці спеціально обрали дату 2 листопада, на яку призначені «вибори» в ДНР. Адже жителі Донецька бояться вийти на вулиці і протестувати проти цієї так званої влади, зараз для них це рівносильно самогубству. У цьому переконана клдтшня мешканка Донецька  Ольга Петренко.

«Я з Донецької області і вся моя сім'я зараз знаходиться там. І всі вони хочуть жити в Україні, тому я хочу виступити в Дніпропетровську від імені своїх друзів і родичів, які зараз там, які дуже хочуть миру і хочуть, щоб їхні діти росли в українському Донбасі, на своїй землі», - підкреслила Ольга.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...