App Store Google Play

У Самопомочі відхрещуються від Коломойського

30.10.2014 09:49
У Самопомочі відхрещуються від Коломойського

Політичне «Об’єднання «Самопоміч» жодним чином не пов’язане з олігархом Ігорем Коломойським, запевнила Радіо Свобода член партії Вікторія Войціцька.

«Коломойський, як і інші олігархи, немає ніякого стосунку до «Самопомочі». Ми не хочемо мати жодних стосунків з старою владою, і в тому числі через олігархів», – розповіла Войціцька в ефірі програми «Ми Разом».

Відповідаючи на запитання про фінансування виборчої кампанії, представник партії «Самопоміч» зазначила, що «все будувалося на прямому спілкуванні з виборцями».

«Об’єднання «Самопоміч» немає великого «гаманця» й тому кампанія будувалася на основі поїздок регіонами й прямого спілкування з людьми», – пояснила Войціцька.

За її словами, партія «Самопоміч» пропонує зняти депутатську недоторканність й у жодному разі не йти, навіть на ситуативну співпрацю з колишніми регіоналами, які знову пройшли до парламенту.

Наразі ЦВК опрацювала понад 99% електронних протоколів. «Самопоміч» набирає 10,99 % голосів. Партія вперше потрапляє до Верховної Ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...