App Store Google Play

Від Дніпропетровщину в раду проходять порошенківці, екс-регіонали і Ярош

29.10.2014 13:08
Від Дніпропетровщину в раду проходять порошенківці, екс-регіонали і Ярош

Із 17 виборчих округів у Дніпропетровській області вже визначено 12 кандидатів, які проходять до Верховної Ради України. Такі дані ЦВК за підсумком обробки 100% протоколів.

Зокрема, 100% протоколів опрацьовано вже у 39-му окрузі, де переміг лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, та в 26-му окрузі, де перемогу здобув висуванець «Блоку Петра Порошенка» Андрій Денисенко.

За даними ЦВК, у 27-му окрузі перше місце здобув заступник голови Дніпропетровської ОДА, самовисуванець Борис Філатов, а у 28, 29 та 30-му – висуванці від «Блоку Порошенка» міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, правозахисник Віталій Купрій та голова правління ПАТ «Дніпроазот» Олександр Дубінін.

Крім того, відомі результати 100-відсоткової обробки бюлетенів на округах № 31, 32, 34, 35, 36, 37 та 38, де перемагають самовисуванці Костянтин Павлов, Андрій Гальченко, Олег Кришин, Андрій Шипко, Артур Мартовицький, Дмитро Шпенов та Вадим Нестеренко.

Водночас у Штабі національного захисту Дніпропетровської області зробили заяву про невизнання результатів виборів на трьох округах – 31, 32 та 38-му, через «задокументовані факти масової фальсифікації».

«На цих округах було зафіксовано безліч фактів тотального підкупу виборців особами, які напряму причетні та є організаторами тітушок та «антимайдану» у Дніпропетровській області», – мовиться у повідомленні штабу.

Дострокові вибори в Україні відбулися 26 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...