App Store Google Play

У Новомосковську люди вийшли на Майдан

28.10.2014 15:08
У Новомосковську люди вийшли на Майдан

«Штаб Майдану Дніпропетровськ» повідомляє про пікети у Новомосковську, що продовжуються зі вчорашнього вечора.


«В Новомосковську триває пікет проти фальсифікацій. Злодій Нестеренко завіз свій «антимайдан», багато провокацій. Наших дуже мало! Всі-всі-всі! Бросайте справи і їдьте до Новомосковської міськради! Ви дуже потрібні там! Разом до перемоги!», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за результатами виборів на 38 окрузі, путівку у Раду отримав самовисуванець Вадим Нестеренко. У 2013 році майбутній нардеп працював заступником голови Дніпропетровської ОДА Дмитра Колєснікова з питань сільського господарства, він тісно пов'язаний з колишнім віце-прем'єром Олександром Вілкулом та Партією Регіонів.

Після цього у Новомосковську почав збиратись Майдан проти фальсифікацій, які були зафіксовані спостерігачами под час виборів.

"Вчора в Новомосковську, де сфальшували вибори, під ОВК зібралося понад дві сотні людей. По зовнішньому периметру будівлі - 50 беркутів з автоматами, всередині - вдягнені під військових 25 бригади невідомі. Це вже навіть не класика Майдану - значно покрутіше. На вулиці повна темінь - спецом вимкнене світло, підсвічують тільки софіти журналістів.

Виступали місцеві - розповідали як купувалися голоси, як бездіяла прокуратура, до якої марно зверталися зі скаргами. Кажуть у місті за регіонала Нестеренка майже не голосували, підтримували екс-мера Литвищенка, якого засудили при Януковичі за небажанння вступати до ПР.
Сьогодні о 10.00 вирішили зібратися знову і не розходитися, доки комісія не визнає недійсними сфальшованих результатів", - повідомили в Штабі Майдану.

Кандидат в народні депутати України по виборчому округу №26 Андрій Денисенко розповів, що в 38-му окрузі був зафіксований і задокументований факт скупки голосів виборців, у зв'язку з чим місцеві громади і демократично сили і проводять овели мітинг-протест.

«На 38 виборчому окрузі сталася масова скупка голосів виборців, ці факти зафіксовані і передані в прокуратуру, але, на жаль, на сьогоднішній день ми не маємо ніякої реакції від правоохоронних органів. Вчора, 27 жовтня, ввечері проходила акція проти фальсифікації виборів представників територіальних громад, прихильників інших кандидатів, демократичних і патріотичних сил міста і округу. Люди вимагали проведення будь-яких чесних демократичних виборів. Сьогодні, 28 жовтня кандидат у народні депутати України Нестеренко, в інтересах якого відбувалася масова скупка голосів виборців, привіз до ОВК 5 автобусів з працівниками своїх сельхоз підприємств, в основному з села Миколаївка Новомосковського району та проводить спільно з керівництвом ОВК мітинг на свою підтримку.

Кілька десятків, можливо до 100 жителів Новомосковська прийшли висловити своє обурення, їх зустріли досить з агресивною реакцією з боку працівників агрофірм. На даний момент з мітингу люди вже розходяться і люди, які голосували за Нестеренко, були організовано вивезені автобусами, вони почали евакуацію своїх працівників», - розповів Денисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...