App Store Google Play

Прокуратура Дніпропетровської області умисно покриває торгівлю дітьми

28.10.2014 18:10
Прокуратура Дніпропетровської області умисно покриває торгівлю дітьми

Прокуратура Дніпропетровської області блокує розслідування кримінальних справ за фактами викрадення дітей із пологового відділення Дніпродзержинської міської лікарні №9.
Про це заявив новообраний народний депутат від Блоку Петра Порошенка (
переможець виборів на мажоритарному окрузі №29) Віталій Купрій.

Він розповів, що 16 серпня 2014 року у пологовому відділенні лікарні №9 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області було скоєно злочин - чергове викрадення новонародженого хлопчика. За даними слідства, дитина була викрадена внаслідок безперешкодного неконтрольованого проникнення до приміщення пологового відділення сторонньої особи, - всупереч нормам законодавства, які регламентують доступ до полового відділення. Злочинниця з дозволу медсестри зайшла на третій поверх будівлі в палату породілля. Вона представилась медичним працівником та забрала у матері дитину начебто проведення необхідних процедур. Але потім поклала немовля в спортивну сумку і безперешкодно залишила будівлю.

Відповідно до вимог п. 2.13. Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 29.12.2003 № 620 порядок відвідувань породіль та новонароджених під час перебування їх у післяпологовому відділенні родичами або близькими особами встановлюється адміністрацією лікувально-профілактичного закладу. Основними умовами для цього мають бути бажання породіллі, відсутність у зазначених осіб інфекційних захворювань. За словами Купрія, в пологовому відділенні 9-ої лікарні не затверджений відповідний порядок, а медсестра не з'ясувала, чи бажає мати зустрічатись з відвідувачем, не перевірила докази відсутності у останнього інфекційних захворювань.

Віталій Купрій звернувся до прокуратури з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності за статтею 367 Кримінального кодексу України "службова недбалість" не тільки медсестру, а і завідуючу пологовим відділенням медзакладу. Проте у прокуратурі заяву Купрія проігнорували, що, на його думку, свідчить про корумпованість прокурорів та їх причетність до торгівлі викраденими дітьми.

"На теперішній час моя заява проігнорована. Справа щодо викрадачки вже розслідувана і передана в суд, але в порушення вимог ст.214 КПК прокуратура навіть не внесла відомості про злочин лікарів до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Більше того, прокуратура намагалася звинуватити саму матір у змові зі злочинцями (щоб відвести підозру від лікарів) та направляла її на медичне обстеження в психлікарню, де жінку б закололи психотропними препаратами та визнали психічно хворою. При цьому процесуальні вказівки про направлення постраждалої матері до психлікарні давав прокурор області Роман Федик. Я був змушений для захисту родини Біленко наймати їй адвоката щоб протистояти прокурорському свавіллю", - заявив Купрій.

Він також зазначив, що це далеко не перший випадок викрадення дітей із лікарні №9 у Дніпродзержинську.

"Слід зазначити, що це вже 27-й випадок викрадення дітей з цього пологового відділення за 4 роки. За попередні 26 випадків обласна прокуратура також не знайшла ні винних, ні зниклих немовлят. На мою думку, прокуратура отримує частину прибутків від кривавого бізнесу торгівлі дітьми як для незаконного усиновлення, так і для використання їх на органи і стовбурові клітини".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...