App Store Google Play

Округ на Дніпропетровщині отримав 20 тисяч бюлетенів із помилками

26.10.2014 10:19
Округ на Дніпропетровщині отримав 20 тисяч бюлетенів із помилками

Частина дільниць виборчого округу № 37 на Дніпропетровщині не забезпечена виборчими бюлетенями, за якими мають обирати кандидатів-мажоритарників, через помилки в бюлетенях – інформацію про це, отриману від спостерігачів, підтвердили Радіо Свобода в суботу у Громадянській мережі «Опора» у Дніпропетровській області.

За даними координатора виборчих програм «Опори» в області Сергія Федька, загалом окружна виборча комісія № 37 отримала 20 тисяч бюлетенів, які містять помилки – плутанину в номерах виборчих дільниць, відтак частина дільниць округу наразі бюлетенями не забезпечена.

«Бюлетені з помилками мають передати до ЦВК. Частина комісії наполягала на тому, щоб погасити ці бюлетені на місці, але, за законом, гасити може тільки виборча дільниця після підрахунку голосів. Гасіння на ОВК законом не передбачене. Недійсні бюлетені з ОВК нікуди не поділись, кімната опечатана. ЦВК тепер має надати ОВК бюлетені без помилок. Але, зрозуміло, що все це відбуватиметься із запізненням. Щодо інших округів, ми не чули, щоб була така проблема», – сказав Радіо Свобода Сергій Федько.

Водночас довірена особа одного з кандидатів у народні депутати України Елла Карась повідомила Радіо Свобода, що, за її даними, частину бюлетенів із помилками вже встигли відвезти до деяких дільниць.

«Щодо тих дільниць, куди відправили бюлетені з помилками, – не знаємо, що робити: чи повертати їх в ОВК, чи гасити на місці. Загалом у нас на окрузі 146 дільниць, 14 великих виборчих дільниць усе ще не забезпечені бюлетенями», – сказала Елла Карась.

У керівництві окружної виборчої комісії № 37 Радіо Свобода коментувати ситуацію відмовились, зазначивши лише, що наразі чекають на рішення Центральної виборчої комісії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...