App Store Google Play

Ці вибори мають об'єднати Україну - Блок Петра Порошенко

24.10.2014 16:17
Ці вибори мають об'єднати Україну - Блок Петра Порошенко

Блок Петра Порошенко йде на вибори, щоб стати серцевиною процесу об'єднання країни, забезпечення незворотності руху шляхом євроінтеграції і повернення окупованих територій. Про це йдеться у зверненні Дніпропетровського виборчого штабу «Блоку Петра Порошенко».

 

«У травні цього року перед обличчям зовнішньої загрози більшість голосів українці віддали за Президента Петра Порошенка. Тепер ми стоїмо на порозі самого головного вибору - або ми єдині і сильні, або України може не бути. Тому на цих виборах і після них не можна допускати помилок, ні виборцями, ні політикам. Не можна дозволити, щоб до оновленої Верховної Ради пройшли представники колишнього режиму через мажоритарні округи. Українці вже довели, що здатні на захист своєї Вітчизни. Тепер настав час довести, що ми здатні і до відповідального голосування на виборах і контролю після виборів. Але перш за все слід навчитися поважати самих себе і не продавати голос. Не потрібно давати шансів реваншистам, голосуючи за явно непрохідні сили», - говориться в зверненні.

 

Представники «Блоку Петра Порошенка» заявляють, що єдність прийняття рішень з розвитку країни і встановлення миру можливо при спільній роботі Президента, парламенту і уряду.

 

«Ми закликаємо час єднатися, щоб не повторилося протистояння 2005 року. Ми прагнемо, щоби Президент і парламентська коаліція не мали між собою розбіжностей, щодо напрямку розвитку України. Тільки об'єднана спільною метою команда може привести країну до кращих стандартів життя. Проголосуйте за об'єднання України проти Москви, за проукраїнський парламент», - наголошується в листі.

 

У виборчому штабі підкреслюють, що Президент закликав об'єднуватися навколо України та її інтересів не тільки політичні партії, а й усіх патріотів України.

 

«Голосування 26 жовтня не просто завершення виборів - це об'єднання виборців. Для об'єднання країни потрібно підтримати тих, хто заради країни готовий відмовитися від протистояння і амбіцій, щоб створити єдину коаліцію. Підтримайте Блок Петра Порошенка, який стане основою для коаліції, яка сформує уряд і разом з Президентом працюватиме над втіленням в життя Стратегії 2020 та досягненням європейських стандартів життя», - говориться у зверненні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...