App Store Google Play

Коломойський домовиться з ООН про 2 мільйона для переселенців

24.10.2014 15:19
Коломойський домовиться з ООН про 2 мільйона для переселенців

Меморандум, який Ігор Коломойський має намір підписати з представництвом ООН, передбачає більше 2 млн дол США для переселенців. Про це повідомили в ОДА. Ці кошти будуть спрямовані на сплату комунальних послуг переселенцями та на ремонт житла, де вони зимуватимуть.

Згідно з Меморандумом, Міжрегіональне представництво управління верховного комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні залучатиме донорів до впровадження проектів, спрямованих на соціально-економічну інтеграцію переселенців, надаватиме гуманітарну, технічну та грошову допомогу, братиме участь у всіх заходах, спрямованих на прийом переселенців.

Незважаючи на те, що Меморандуми про співпрацю вже були підписані з Києвом та Львовом, цей меморандум став першим в Україні, що повномасштабно охоплює всі сфери надання допомоги переселенцям, як технічну, так і фінансову.

Згідно з документом, управління верховного комісара ООН також надаватиме облдержадміністрації інформацію про передовий досвід щодо поліпшення процесів міграції та допомоги, спільно з ОДА братиме участь у впровадженні програм, що передбачають соціальну інтеграцію вразливих категорій переселенців, сприятимуть побудові відкритого діалогу та ефективного партнерства з владою та партнерами на місцях та ін.

Робота над Меморандумом велася майже 5 місяців. Олдріх Андрисек (Регіональний Представник Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні) неодноразово відвідував Дніпропетровську область та зустрічався з керівництвом облдержадміністрації для проведення переговорів щодо підписання документа. Весь цей час Управління веде активну роботу з внутрішньопереміщеними особами, які приїхали до Дніпропетровської області у пошуках захисту свого життя з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Управління вже надає допомогу у ремонті будівель, в яких проживають переселенці, гуманітарну допомогу (непродовольчі товари, продуктові набори тривалого зберігання), а також разову грошову допомогу найбільш вразливим категоріям переселенців, ведуть координаційну роботу та надають правову допомогу.

Також опрацьовується проект для надання фінансової допомоги соціально вразливим категоріям населення - на сьогодні це близько 1000 сімей.

Загалом на території Дніпропетровської області кількість переселенціва з територій Донецької, Луганської областей та АР Крим складає - 37 374 осіб (10 810 сім`ї).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...