App Store Google Play

На Дніпропетровщині розслідують випадки підкупу виборців

21.10.2014 11:14
На Дніпропетровщині розслідують випадки підкупу виборців

На сьогодні на Дніпропетровщині розслідуються три випадки порушення виборчого законодавсва. Як повідомили в обласному управлінні МВС, наразі слідчі відділи Довгинцівського райвідділу Криворізького міського управління, Новомосковського та Нікопольського міськвідділів міліції проводять досудове слідство.

Так, у місті Кривий Ріг 8 жовтня  о 10.40 та 13.10 невстановлені особи, під‘їхавши на автомобілях до зупинки громадського транспорту по вул. Дніпропетровське Шосе та магазину, розташованому на проспекті Гагаріна, шляхом нападу на агітаційні намети одного з кандидатів у народні депутати України, перешкоджали законній діяльності агітаторів.

За даними фактами слідчим відділом Довгинцівського райвідділу Криворізького міського управління міліції внесено відомості до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 157 кримінального Кодексу України.

А жителям  Новомосковська та с. Спаське Новомосковського району при агітації за одного з кандидатів в народні депутати України, видавалися талони зі знижкою 30% від роздрібної ціни на придбання продуктів одного з місцевих хлібзаводів.

За даним фактом слідчим відділом Новомосковського міськвідділу міліції внесено відомості до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 157 кримінального Кодексу України.

Крім того, в період з 15 по 18 жовтня по місту Нікополь їздив пасажирський автобус, який без встановленого маршруту пасажирських перевезень безкоштовно перевозив пасажирів та зупинявся на зупинках громадського транспорту. На корпусі автобусу знаходилося зображення одного з кандидатів в депутати та під час руху автобусу пасажирам розповсюджувалися агітаційні матеріали про нього.

За даним фактом слідчим відділом Нікопольського міськвідділу міліції внесено відомості до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 157 кримінального Кодексу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...