App Store Google Play

В ОДА розповіли, як переселенці можуть отримати допомогу

17.10.2014 15:57
В ОДА розповіли, як переселенці можуть отримати допомогу
Переселенці отримали право на щомісячну грошову допомогу. Порядок надання щомісячної адресної допомоги переселенцям визначений постановою Кабінету Міністрів України № 505, яка була прийнята у жовтні 2014 року. Вона призначається для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Обсяг щомісячних виплат на сім'ю може сягати до 2 400 грн. Для того, щоб їх отримувати, необхідно, перш за все, зареєструватися в Єдиній інформаційній базі даних про переселенців за місцем фактичного проживання. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління департаменту соціального захисту населення Вікторія Чернигіна.

Вона наголосила, що допомога буде призначена тільки тим особам, які переїхали із зони АТО чи окупованих територій і наразі дійсно перебувають в області.

«Багато питань виникає з тим, що родини зараз можуть часто міняти своє місце проживання з одного регіону на інший. У такому випадку сім'я повинна повідомити про переїзд. Також вона має звернутися до управління соціального захисту за новим місцем проживання. Видана нашим управлінням довідка буде вилучена, а в іншому місті видана нова», - пояснила Вікторія Чернигіна.

Існують і обмеження для отримання цієї допомоги. Так, якщо працездатна особа не працює та не перебуває на обліку в центрі зайнятості, і не буде вирішувати питання з працевлаштування, через два місяці розмір виплати буде зменшено на 50%, а у подальшому вона буде припинена.

«Незалежно від того, якого числа людина звернеться до управління праці та соціального захисту населення, допомога буде призначена на 6 місяців. Таким чином, щонайменше на зиму переселенці будуть забезпечені коштами для проживання та оплати житлово-комунальних послуг», - зазначила начальник управління.

Вона додала, що допомога на оплату проживання та комунальних послуг для переселенців не виключає інших соціальних виплат - малозабезпеченим сім'ям, самотнім матерям тощо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...