App Store Google Play

Пинзеник: "Україна має унікальний шанс"

17.10.2014 12:27
Пинзеник: "Україна має унікальний шанс"

Надзвичайні виклики, що постали сьогодні перед Україною, дають нам унікальний шанс для прориву та приєднання до цивілізованих, розвинутих країн світу. На цьому наголосив народний депутат України Віктор Пинзеник, який відвідав сьогодні Дніпропетровськ.

"Нині Україна переживає найскладніший період своєї новітньої історії. Безвідносно до подій на Сході України економічна ситуація була і залишається вкрай непростою. Державний борг (прямий та гарантований) на сьогодні більш ніж у 10 разів перевищує борг шестирічної давності. Не усунута причина подальшого нарощування боргів - дефіцит бюджету. В поточному році він сягне рекордного значення - близько 12% ВВП. Країна зіткнулася з неможливістю самостійного, цивілізованого фінансування наростаючих дисбалансів", - розповів Пинзеник.

За словами політика, неоголошена війна, що ведеться проти України, серйозно ускладнила ситуацію. Це виражається не лишну додатковому бюджетному навантаженні. Вже очевидно, що країні не вдастся  уникнути негативної економічної динаміки, що істотно погіршується.

Втім, переконний політик, українське сьогодення - це не тільки виклики, а й унікальний шанс. Шанс дати відповіді на давно назрілі й перезрілі проблеми нашого життя. Шанс для прориву та приєднання до цивілізованих, розвинутих країн світу.

"Події останнього року показали унікальний запит українців на зміни. Сьогодні, як ніколи, нас готовий підтримати світ в оновлені та розбудові країни. Україна зробила важливий крок, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС та отримавши доступ до європейських ринків. Безвізовий режим з країнами ЄС та перспектива членства в ЄС можуть бути добрим стимулом для модернізації країни", - пояснив свою позицію Віктор Пинзеник.

За його солвами, позитивом є й те, що країна отримає п'ятирічну передишку від виборів, які в наших реаліях перетворюються на розгул махрового популізму, коли зусилля політиків концентруються навколо єдиної мети - прорватися до влади.

"Вихід із ситуації є. Він непростий, потребує нашого розуміння і підтримки, чесної розмови і поведінки української влади. Важливо, щоб зміни в країні не закінчилися розмовами про них, а реформи - їх імітацією. Нам потрібна не реформаторська риторика, а реформаторські дії", - підкреслив нардеп, який, водночас, висловив переконаність у тому, що українці здатні змінити країну, здатні побудувати сильну державу з міцною економікою і зростаючим добробутом, з професійною українською армією.

"В цьому запорука того, що ніколи більше ми не стикнемося з подіями, подібними до кримських чи до подій на Донбасі. Ми зобов'язані скористатися цим шансом, дати впевненість у майбутньому нинішньому та прийдешньому поколінням українців". - підкреслив він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...